На Прикарпатті виявили скидання відходів тваринного походження в річку Нараївка

Рубрика: Новини

11-02-21-01     9 лютого 2021 року, близько 15-ої години, рейдова група Івано-Франківського рибоохоронної патруля, реагуючи на інформацію від громадян про скидання з труби рідини темно-червоного кольору в річку Нараївка, зробила виїзд в с. Більшівці Більшівської ТГ Івано-Франківського району (ФОТО і ВІДЕО)

     З-під огородженій території підприємства, що займається забоєм тварин, виявлено трубу, через яку здійснювався скид рідини, схожої на кров. Рибоохоронці на місце події викликали фахівців Державної екологічної інспекції Карпатського округу, які здійснили забір рідини для лабораторного аналізу.

11-02-21-01

     Також, з метою з’ясування всіх обставин інциденту, на місце викликано правоохоронців Галицького ОП Тисменицького ОП ГУНП в Івано-Франківській області, однак, їх не пустили на територію підприємства.

      “Нас викликали на місце події і ми зафіксували скидання відходів у водоймище, – розповів Любомир Стрембіцький, керівник рибоохоронної патруля Івано-Франківської області, – Нараївка впадає в річку Гнила Липа, яка є притокою Дністра. За інформацією громадян, такі скиди відходів тваринного виробництва в річку Нараївка є систематичними. Скидання відходів тваринного походження (крові) є надзвичайно небезпечним не тільки для природного середовища, а й для людей».

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree