На Тернопільщині люди розбирають греблі на річці Збруч

1

Рубрика: Новини

15-03-17-02     Справжня війна на Тернопільщині розгорілась через приватні греблі на Збручі. Люди самотужки демонтують дамби, кажуть вони незаконні, заважають нересту риби та шкодять екології, але їх власники кажуть, що мають право перегороджувати річку (ВІДЕО).

     У Скалі-Подільській Борщівського району, що на Тернопільщині, розпочалося протистояння громадськості та бізнесу. Люди проти функціонування приватної міні-ГЕС, адже вона перешкоджає нересту риби.

    Відтак, активісти та небайдужі захисники природи самотужки взялися демонтувати греблю із ломами та мотузками, мовляв, дирекція документів на неї не має, тож це не що інше, як самозахват.

15-03-17-02

    За словами директора ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля» Андрія Об’єщика, поліція про порушення зі сторони приватного підприємця знає, але справа «зависла у повітрі».

15-03-17-01

     «Маєм перевірку наших служб, зокрема санінспекції Тернопільської області – була перевірка де було встановлено що це самозахоплення», – розповідає Андрій Об’єщик.

     Державні структури, кажуть учасники акції, не реагують, тож за демонтаж взялись місцеві мешканці.

15-03-17-04

    Очистити Збруч від дамб учасники вирішили до дня за звільнення річок від гребель – 14 березня. Якщо влада не допоможе з вирішенням проблеми, пообіцяли самотужки продовжити демонтаж незаконних гребель.

    Власники з активістами не згідні, кажуть, право перегороджувати річки мають. Документів не показують, але запевняють – вони є.

15-03-17-03

     Поліція лише спостерігала збоку, як люди за допомогою мотузок стягували з дамби півтора тонні бетонні плити.

    Детальніше у відео сюжеті програми «Сьогодні» телеканалу «Україна».

Джерело:

телеканал «Україна»

програма «Сьогодні»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Комментарии: (1)

Підтримую!
В наш час майже нікого не цікавить екологія та природа, або на хабарях ту дамбу збудували або самовільно… Шкода що не працюють органи по екології, технадзору та інші…
Дуже небезпечно коли стоять фабрики, заводи, інша промисловість поблизу річок. Весь бруд та відходи скидають, аж поки риба не вспливає а крайніх не має.

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree