Нерестова заборона лову риби 2017 року у Хмельницькій області

Рубрика: Новини

zaborona_lovla_ryby     З 01.04.2017 року в Хмельницькій області вступає в дію наказ про заборону лову риби. До наказу додається перелік ділянок водойм призначених для любительської риболовлі на вудку з одним гачком, або одним спінінгом з блешнею, лише з берега.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

(ДЕРЖРИБ АГЕНТСТВО)

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області

НАКАЗ

     Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2017 році

     Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.06.2011 року, згідно п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року № 33 і зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за № 326/3619, п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказом Держкомрибгоспу № 19 від 15.02.1999року, зареєстрованих в Мінюсті України за № 269/3562 від 28.04.1999р, –

НАКАЗУЮ:

 1. Встановити весняно – літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2017 році:

1.1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:

 • в усіх водосховищах з .01 квітня по 09 червня (включно) 2017 року;
 • у всіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно) 2017 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня (включно) 2017 року;
 • у р. Дністер з усіма притоками – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2017 року.

1.2. Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:

 • у Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня (включно) 2017 р.;
 • у водоймі – охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2017 р.

1.3. У період виношування річковим раком ікринок, личинок, заборонити вилов з 01 квітня по 30 червня (включно) 2017 р.

 1. Інспекторському складу і сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони даний наказ довести до відома райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і про проведення дво-тримісячника з їх охорони.

    Інформацію про проведену роботу та копії опублікованих матеріалів надати до Хмельницькрибоохорони до 29 березня 2017 року.

 • Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони згідно із затвердженим планом спільних заходів Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Управлінням національної поліції в Хмельницькій області та Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області під час операції «Нерест» у 2017 р. організовувати рибоохоронні рейди.
 • Заборонити організацію змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.
 • Заборонити під час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.) крім суден спеціально- уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
 • В нерестовий заборонений період любительське рибальство позволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега, згідно додатку № 1.
 • Сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони довести до відома суміжних областей, які межують з Хмельницькою областю інформацію щодо встановлених термінів заборони на вилов водних біоресурсів на межуючих водних об’єктах.
 • Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони систематично вести спостереження за ходом нересту і станом на 25-е число кожного місяця подавати інформацію до Хмельницькрибоохорони. Сектору іхтіології та регулювання рибальства систематично вести спостереження за нерестом та надсилати до Держрибагентства станом на 1-е число кожного місяця інформацію про хід нересту.
 1. Відповідальній особі за виконання обов’язків начальника відділу охорони водних біоресурсів Хмельницькрибоохорони забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони і відтворення водних біоресурсів у нерестовий період 2017 року.
 2. Сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом Хмельницькрибоохорони ознайомити з наказом відповідальних осіб особисто під підпис.
 3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Додаток 1

     Перелік ділянок водойм Хмельницької області де спортивно – любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2017 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом:

Дністровське водосховище:

 1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу.
 2. р. Смотрич в адміністративних межах с. Устя.
 3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км.
 4. Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км і проти течії 2 км.
 5. Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка.
 6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
 7. Від с. Пижівка до с. Лоївці.
 8. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна.
 9. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
 10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км.
 11. В адміністративних межах с. Рогізна до впадіння р. Рогозянка вверх 1 км.
 12. В адміністративних межах с. Тарасівка.
 13. р. Збруч в адміністративних межах с. Збруч.
 14. Від режимної зони охорони залізничного мосту вверх по течії 1 км.

Мислятинське водосховище:

 1. Від с. Мислятин до с. Дібровка р. Горинь

р. Бужок:

 1. 500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка «Анаставці верхні».

Водойми закріплені за УТМР:

 1. Став с. Жучків Славутського району;
 2. Водосховище «Христосово» Старосинявського району

Джерело:

“Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree