Нерестова заборона лову риби 2018 року у Хмельницькій області

Рубрика: Новини

     zaborona_lovla_rybyЗ 01 квітня 2018 року у Хмельницькій області заборонено вилов риби у всіх водосховищах, річках і озерах, за винятком низки спеціально визначених ділянок водойм (Додаток 2), на яких дозволена любительська та спортивна риболовля одною вудкою з одним гачком або спінінгом з берега у світлу пору доби.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

(ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО)

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області

НАКАЗ

15.03.2018 року              м. Хмельницький              №11

     Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2018 році.

     Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.06.2011 року, згідно п.п. 8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року №33 і зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за №326/3619, п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказом Держкомрибгоспу №19 від 15.02.1999 року, зареєстрованих в Мінюсті України за №269/3562 від 28.04.1999 р,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити весняно – літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2018 році:

1.1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:

  • в усіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня (включно) 2018 року;
  • у всіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно) 2018 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня (включно) 2018 року;

1.2. Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських воднихоб’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області з 01квітня по 09 червня (включно) 2018 р.

1.3. У період виношування річковим раком ікринок, личинок, заборонити вилов з 01 квітня по 30 червня (включно) 2018 р.

2. Заборонити організацію змагань з рибальства та підводного полювання вперіод нересту риби.

3. Заборонити піт час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької областіта прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухову бурові сейсмологічні роботи, видобуток гравію тапіщано-ракушкової суміш, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

4. Вважати основними місцями нересту водних біоресурсів мілководні, зарослі водною рослинністю ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки нарічках, озерах, водосховищах та інших водоймах (Перелік основних ділянок нерестовищ згідно додатку № 1).

5. В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега, згідно додатку 2.

6. Інспекторському складу і сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони даний наказ довести до відома райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і про проведення дво-тримісячника з їх охорони.

     Інформацію про проведену роботу та копії опублікованих матеріалів надати до Хмельницькрибоохорони до 29 березня 2018 року.

7. Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони згідно із затвердженим планом спільних заходів Управління охорони, використання і відтворення воднихбіоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області з Хмельницькоюобласною державною адміністрацією, Управлінням національної поліції в Хмельницькій області та Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області під час операції «Нерест» у 2018 р. організовувати рибоохоронні рейди.

8. Сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони довести до відома суміжних областей, які межують з Хмельницькою областю інформацію щодо встановлених термінів заборони на вилов водних біоресурсів на межуючих водних об’єктах.

9. Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони систематично вести спостереження за ходом нересту і станом на 25-е число кожного місяця подавати інформацію до Хмельницькрибоохорони. Сектору іхтіології та регулювання рибальства систематично вести спостереження за нерестом та надсилати до Держрибагентства станом на 1-е число кожного місяця інформацію про хід нересту.

10. Сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом Хмельницькрибоохорони ознайомити з наказом відповідальних осіб особисто підпідпис.

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова комісії з ліквідації – головний державний інспектор     В. П. Басун

Chvilka

Додаток № 1

до наказу №11 від 15.03.2018 р.

Перелік

основних ділянок нерестовищ на рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області

Водойма – охолоджувач ХАЕС

    Акваторія в межах с. Пивнева Гора Славутського району р. Гнилий Ріг

Щедрівське водосховище

    Акваторія Щедрівського водосховища в межах с. Марківці Летичівського району, смт. Летичів р. П. Буг

Новокостянтинівське водосховище

     Акваторія Новокостянтинівського водосховища в межах с. Суслівці, с. Попівці Летичівського району, р. П. Буг

р. Південний Буг

     Акваторія р. П. Буг в межах м. Хмельницький 1 км. вище мосту по вул. Західно-Окружній

Теофіпольське водосховище

     Акваторія Теофіпольського водосховища в межах с. Михновка, Теофіпольського району, р. Полква

Мартинківське водосховище

     Акваторія Мартинківського водосховища в межах с. Курівка, Городоцького району, р. Збруч

Водойма р. Збруч

    Акваторія в межах с. Вочківці Волочиського району

Мислятинське водосховище

     Правий берег р. Горинь від с. Мислятин до с. Дібровка

Chvilka

Додаток №2

до наказу № 11 від 15.03.2018 р.

Перелік

ділянок водойм Хмельницької області де спортивно – любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2018 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом

  1. р. Смотрич в адміністративних межах с. Цвіклівці.
  2. р. Тернавка в адміністративних межах с. Врублівці.
  3. р. Ушиця в адміністративних межах с. Вахнівці.
  4. р. Данилівна від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці.
  5. р. Мукша в адміністративних межах с. Тарасівка.
  6. р. Збруч в адміністративних межах с. Збруч.

Мислятинське водосховище

     Лівий берег р. Горинь від с. Мислятин до с. Дібровка

р. Бужок

     500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка «Анаставці верхні».

Водойми закріплені за УТМР

  1. Став с. Жучків Славутського району;
  2. Водосховище «Христосово» Старосинявського району.

Chvilka

Джерело:

Хмельницькрибоохорона

Джерело:

Хмельницькрибоохорона

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree