Нерестова заборона лову риби 2020 року в Івано-Франківській області

Рубрика: Новини

    Nerest_2020З першого квітня 2020 року в Україні діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом лише на спеціально виділених ділянках водойм. Для зручності рибалок створена інтерактивна карта на якій відмічені ділянки призначені для любительської риболовлі в Івано-Франківській області.

    З повним текстом нерестової заборони лову риби в Івано-Франківській області на весняно-літній період 2020 року та переліком ділянок призначених для любительської риболовлі можна за ⇒посиланням⇐.

     З інтерактивною картою, на якій відмічені ділянки, які призначені для любительської риболовлі у нерестовий період 2020 року в Івано-Франківській області, можна ознайомитись за ⇒посиланням⇐.

    «Суворо закликаю дотримуватися встановлених заборон під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби. Кожен рибалка повинен починати з себе – не порушувати правил рибальства, а також інформувати про виявлені факти незаконного вилову водних біоресурсів», – наголосив в. о. Голови Держрибагентства Андрій Яцура.

     Порушення Правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення Правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Відповідно до цієї статті передбачено накладання штрафу в розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеження (позбавлення) волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього добутого.

    Повідомити про порушення Правил рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів або отримати додаткову інформацію щодо нерестової заборони можна за телефоном всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії» Держрибагентства: 0 (800) 50 52 50

Nerest_2020

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree