Нерестова заборона лову риби у весняно-літній період 2020 року у Хмельницькій області

Рубрика: Новини

     Nerest_2020З першого квітня 2020 року в Хмельницькій області діє весняно-літня нерестова заборона на лов водних біоресурсів. Для любительської риболовлі виділені спеціальні ділянки водойм. З переліком ділянок призначених для любительської риболовлі можна ознайомитись у нерестовому наказі, або за допомогою інтерактивної карти.

    Тривалість нерестової заборони відрізняється залежно від водойм. Любительський та спортивний лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області заборонений у такі строки:

  • у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня (включно);
  • у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня (включно);
  • в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 29 червня (включно).

    Також з 1 квітня по 30 червня встановлюється заборона на добування раків. Вона пов’язана із виношуванням ними ікри, личинок та першою линькою.

     З повним текстом нерестової заборони 2020 року у Хельницькій області і переліком ділянок водойм, які призначені для любительської риболовлі, можна ознайомитись за ⇒посиланням⇐.

     Співробітники Хмельницького рибоохоронного патруля створили інтерактивну карту ділянок, де любительське і спортивне рибальство дозволено в нерестовий період 2020 року з берега однією вудкою з одним гачком чи спінінгом. Карта доступна для перегляду за ⇒посиланням⇐.

     Електронна карта допоможе рибалці зрозуміти: знаходиться він в забороненій чи дозволеній зоні і де закінчуються межі цієї зони.

    Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

     Хмельницький рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби. Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» відомства: (068) 384 98 10.

Nerest_2020

Джерело:

Хмельницький рибоохоронний патруль

    Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree