Нерестова заборона лову риби в Чернівецькій області у весняно-літній період 2020 року

Рубрика: Новини

     Nerest_2020З 1 квітня до 10 червня 2020 року у Чернівецькій області діє нерестова заборона лову риби. Для любительської риболовлі на цей період встановлені спеціальні ділянки водойм, а для зручності рибалок-любителів Чернівецький рибоохоронний патруль створив інтерактивну карту на якій помічені заборонені для риболовлі ділянки водойм.

    Нерест – це особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм. У цей час вони стають вразливими і безпомічними, тому потребують постійної охорони.  Від того наскільки успішно та вдало пройде нерест – залежить чисельність риби у наших водоймах та майбутнє рибних ресурсів.

     Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Чернівецькій області від 18 березня 2020 року № 71 встановлено нерестову заборону на водних об’єктах Чернівецької області та Дністровському водосховищі у адміністративних межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської і Вінницької областей в такі терміни:

  • на р. Дністер та Дністровському водосховищі з усіма притоками – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2020 року;
  • в усіх інших річках та їх кореневих водах – з 01 квітня по 19 травня (включно) 2020 року;
  • в придаткових системах водойм  – з 01 квітня 29 червня (включно) 2020 року.

     Детальніше з нерестовим наказом 2020 року у Чернівецькій області можна ознайомитися за ⇒посиланням⇐.

   З інтерактивною картою заборонених для любительської риболовлі ділянок водойм під час нересту 2020 року в Чернівецькій області можна ознайомитись за ⇒посиланням⇐.

    Нагадаємо, що в нерестовий період любительське рибальство дозволено однією поплавковою або донною вудочкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально відведених ділянках водойм.

    Заборонено проведення у рибогосподарських водних об’єктах Чернівецької області та в їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші та інших робіт, що можуть негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів.

    Порушення Правил рибальства в цей час карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення Правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої лінії» Управління: (066) 067 38 69

Nerest_2020

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree