Нерестова заборона вилову форелі на річках Буковини

Рубрика: Новини

06-10-17-04     В другій половині осені струмкова та райдужна форель нерестяться в гірських річках. В Чернівецькій області це: Сірет, Черемош, Сучава, Путила. Тому в період з 15 жовтня по 4 грудня діє нерестова заборона вилову форелі.

     Згідно з відповідним наказом управління Державного агентства рибного господарства України у Чернівецькій області, забороняється будь-який вилов форелі у вказаний період на річках Сірет, Черемош, Сучава, Путила та їхніх притоках.

    Також на час нересту забороняється здійснення господарської діяльності на берегах вказаних річок:

  • вибір гравійно-піщаної суміші;
  • заготівля лісу;
  • миття автотранспорту;
  • забруднення річок та берегових смуг;
  • організація змагань з рибальства.

    Під час нерестової заборони вилову форелі, працівники Чернівецького рибоохоронного патруля разом з громадськими інспекторами та поліцейськими планують проведення рейдових перевірок на гірських річках з метою перевірки дотримання Правил рибальства та екологічного законодавства.

06-10-17-04

    Форель (народна назва струг) – риба родини лососевих, яка водиться у прісних водоймах. На Україні мешкає у гірських водоймах Карпат та Прикарпаття. Виростає довжиною до 37,5 см, вага до 0,8 кг (іноді до 2 кг). Живиться форель безхребетними та дрібною рибою. У наших водоймах зустрічаються два види: форель струмкова (місцевий вид) і форель райдужка – акліматизований вид, завезений з Америки. Нереститься форель наприкінці осені.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree