Особливості кльову риби в лютому

Рубрика: Новини

Ловля плотвы зимой фото     Ловля риби в лютому не проста, не дарма лютий вважається самим не вдалим місяцем для риболовлі. Зазвичай в цей період риба відмовляється від усіх пропонованих приманок, наживок, прикормок, ніяк не реагує навіть на саму вишукану і естравагантну гру, і все це не залежно від погоди, тиску і місця.

     Бувало, дивишся в лунку і бачиш, що пропливають мимо моєї мормишки із насадженим апетитним мотилем, цілі зграї риб різних розмірів, а вони не клюють.

Однак це не привід відмовляти собі в задоволенні з’їздити з друзями в погожий зимовий день на лід, чи зі спінінгом до річки під час відлиги, як відомо шанси на кльов є завжди, і останнім часом, саме у найнесподіваніших умовах і трапляється хороша результативна рибалка. Це легко пояснюється великою кількістю рибалок. Тому риба може себе відносно вільно почувати в умовах, коли людей поменше…

     У лютому, на водоймах де падає рівень води можна зловити судака на блешню. Разом з судаком частіше починає попадатись великий окунь. У відлиги на глибоких місцях на блешню і на живця бере щука. В другій половині лютого, поліпшується ловля окуня на мормишку, зазвичай на мілководді.

15-02-16-01

     Наприкінці лютого посилюється клювання йоржа на поплавочні вудочки і на мормишку. Спостерігається масовий підхід плотви і підлящика до усть річок, що впадають у великі водойми. Також в кінці місяця при сприятливій стійкій погоді на великих водоймах починається перший передвесняне переміщення косяків ляща і судака.

     Зимова риболовля, особливо в лютому в основному залежить від удачі і правильного вибору місця. Відзначено, що плотва непогано бере при снігопадах з хуртовинами, але більшість риб традиційно не люблять різку зміну погоди. Якщо зима була теплою, то існує велика ймовірність попасти на переднерестовий жор щуки та окуня.

Джерело:

«Управління охорони, використання і

відтворення водних біоресурсів та

регулювання рибальства в Хмельницькій

області»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree