Переслідування невловимого браконьєра – спеціаліста по форелі

Рубрика: Новини

20-04-16-06     В неділю, 10.04.2016 року, у ході природоохоронного рейду інспектори Івано-Франківськрибоохорони спільно із єгерями Вигодського лісового господарства переслідували в лісі невловимого браконьєра (ДЕТЕКТИВ з переслідуванням).

     Природоохоронний рейд проводили на  річці Свіча та її притоках, що в Долинському районі Івано-Франківської області.

20-04-16-07

Частина 1.

Переслідування в лісі.

     Близько 13:00 на річці Мизунка рейдова група виявила чоловіка, який вміло ловив вудкою форель. Цю рибу заборонено ловити правилами рибальства цілий рік. І тут почалась детективна історія: замітивши інспекторів чоловік кинувся тікати.

20-04-16-08

    На риболовлю порушник правил рибальства, очевидно, приїхав автомобілем, бо інших людей на березі та у лісі поблизу не було. На момент зустрічі з рибоохоронцями чоловік вже піймав 5 форелей.

20-04-16-09

     Цей випадок не був би таким неординарним, якби той рибалка не намагався так відчайдушно вирватися з халепи. Втікав від рейдової групи по лісі, однак інспектори та лісники були в чудовій спортивній формі – наздогнали порушника. Коли його спіймали – намагався відбитись та вирватись. Потім почав відмовлятися від автомобіля. Розповідав, що це не його автомобіль, а його знайомого, який десь тут у лісі гуляє. Розповідав, що це не його вудка і рюкзак з уловом. Нібито прогулювався лісом у рибальських довгих чоботах, нікого не чіпав, а на нього напали невідомі особи (тобто природоохоронці, що були в формі).

20-04-16-10

     Для встановлення особи порушника правил рибальства вирішили доправити його до місцевого відділку поліції. Тоді рибалка почав скаржитись на біль у серці. Довелося викликати ще й машину швидкої допомоги, яка і доставила його у Долинську лікарню. Природоохоронці супроводжували порушника у цій подорожі.

20-04-16-11

Частина 2.

Втеча з лікарні.

     В лікарні поліцейські почали розслідування і поки встановлювали осіб, які входили у рейдову природоохоронну групу, невловимий рибалка втік з лікарні (майже як у фільмі «ПАРКЕР»). Коли кинулись до автомобіля, на якому на риболовлю приїхав той чоловік, виявилось, що він також безслідно зник.

     На цьому детективна історія могла завершитись, але на руках у природоохоронців залишились матеріали фото і відео зйомки. Не очікуючи, коли його знайде поліція, винахідливий чоловік сам сплатив штраф за порушення правил рибальства і завдані збитки. Незаконна риболовля йому коштувала 1820 грн.

Джерело:

«Івано-Франківськрибоохорона»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree