Під час очищення та поглиблення ставу в Тернополі з дна піднято та вивезено понад 80 тон сміття

Рубрика: Новини

     11-10-19-03Очищення та поглиблення озера навколо «Козацького острова» у гідропарку «Топільче» розпочались у серпні і триватимуть до середини грудня. Стан виконання цих робіт перебуває під особистим контролем міського голови Тернополя Сергія Надала (ФОТО)

     Стан виконання очисних робіт вранці 9 жовтня оглянув міський голова Сергій Надал.

     «На жаль, через сильне забруднення водойми навколо «Козацького острова», цього року в парку «Топільче» не працювали катамарани. Тому було прийнято рішення очистити озерце, – зазначає Сергій Надал. – Роботи уже проводяться, а згодом підрядна організація розпочне також очищати водні канали у «Топільче», що суттєво покращить гідрологічний і санітарний стан водних об’єктів у парку».

11-10-19-02

     Нагадаємо, очищення озерця навколо «Козацького острова» розпочалися у серпні цього року. Попередньо працівники підрядної організації здійснили тут поверхневе очищення води, після чого розпочали поглиблювати дно водойми та очищати її від листя, старих водоростей і мулу за допомогою земснаряду. Мул з водного об’єкту викачуються у понижені місця в парку, що водночас забезпечує їх підсипання.

11-10-19-01

     Від початку робіт з очищення водойми навколо Козацього острова площею 1, 01 га, комунальники зібрали та вивезли понад 80 т сміття, а завдяки роботі земснаряду вдалося поглибити дно озерця до 1,5- 1,8 м. За сприятливих погодних умовах, роботи з очищення водних об’єктів у «Топільче» заплановано завершити до середини грудня.

11-10-19-03Для очищення та поглиблення дна ставу застосовують земснаряд

     Зараз проводяться консультації з фахівцями щодо можливості очищення у наступному році прибережної смуги Тернопільського ставу.

Джерело:

Прес-служба Тернопільської міської ради

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree