Підсумки змагань Чемпіонату України з підводного полювання 2019 року

Рубрика: Новини

     08-08-19-023 та 4 серпня на Дністровському водосховищі тривав Чемпіонат України з підводного полювання. Основною метою та цілями даних змагань було визначення найсильніших спортсменів і клубів у напрямку підводного полювання та відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участь в міжнародних змаганнях (ФОТО)

    Під час оголошення переможців Комісією було зазначено, що за два дні учасники добули 71 екземпляр риби, що не перевищило дозволені видобутку спортивні нормативи.

08-08-19-03

     За результатами змагань у особистому заліку перші три призові місця розподілились так:

1 місце – Головянко Максим (Дніпропетровська обл.);

2 місце – Ісайченко Дмитро (Миколаївська обл.);

3 місце – Ятченя Олег (Миколаївська обл.).

08-08-19-02

     У командному заліку перші три призові місця посіли:

1 місце – ГП «Інгул-Зоря-Машпроект-1» (Миколаївська обл.);

2 місце – «Торнадо» (Дніпропетровська обл.);

3 місце – «Посейдон» (Хмельницька обл.).

     Після завершення змагань переможців та призерів в особистому та командному заліку нагородили пам’ятними кубками, медалями та дипломами Федерації підводного спорту та підводної діяльності України.

08-08-19-01

     Спортсмени повідомили, що підводне полювання дуже цікавий, динамічний і захоплюючий вид спорту, що ставить за мету здобуття максимальної кількості видів риби за обмежений проміжок часу на визначеній ділянці акваторії. Крім того, підводне полювання – це не просто риболовля під водою. Це стан душі, який обов’язково повинен супроводжуватися дбайливим ставленням і любов’ю до природи. Тому усі спортсмени строго дотримуються обмежень за вагою і видами риби.

     Представники Чернівецького рибоохоронного патруля були присутніми під час проведення даних змагань та здійснювали контроль за дотриманням спортсменами правил рибальства. Порушень даних правил учасниками не було зафіксовано.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree