Працівники лісгоспу на Буковині «почистили» від риби лісове озеро

Рубрика: Новини

29-10-21-01     За кілька днів лісівники Сокирянщини виловили з озера 4 тони коропів, товстолобів та карасів на суму понад 200 тисяч гривень (ФОТО)

    Бригада риболовів, сформована з працівників місцевого лісництва за активної участі майстра лісу Миколи Пепелуци, поступово спускала воду з лісового озера та сіткою забирали кілограмові рибини.

     Лісівники встигали закидати невід до десяти разів на день і доставали з озера чисту, блискучу, цінну рибку.

29-10-21-01

     Вже кілька років в урочищі “Новоселицький ліс” Іванівецького лісництва лісоводи Сокирянщини ефективно використовують водне дзеркало, розвиваючи побічне лісове користування. Спершу силами господарства даний водний об’єкт був капітально відремонтований, а на привабливому березі облаштовано рекреаційний пункт. Тут туристи можуть і відпочити, і половити рибку.

     Лісове плесо було зариблене навесні минулого року – більше тонни малька промислової риби лісгосп тоді запустив до озера.

     У лісі вирощують “екологічно чисту продукцію” без застосування методів посиленої відгодівлі малька та використання стимуляторів росту. Більше ніж чотири тонни риби нинішньої осені реалізували лісівники Сокирянщини. Ціна, як і раніше, була нижча за ринкову, адже, переважно реалізовувалась продукція працівникам лісгоспу. А ще корисний і смачний продукт, з лісового ставка постійно був у меню їдальні лісгоспу та кафе “Лісовичок”, що функціонує поряд з вольєрним господарством Ломачинецького лісництва.

     Додаткові доходи ДП “Сокирянське лісове господарство” від реалізації недеревної продукції склали майже 200 тис. грн.

Джерело:

Публікація в БП

     Ознайомитись також:

RYBY

31-08-21-0230.08.21 в р. Прут вселили 67 тисячь мальків струмкової форелі (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

27-07-21-2У США рибалки ловлять справжніх золотих рибок (ФОТО)

 

 

 

 

05-07-21-03В українських водоймах все частіше зустрічаються мешканці-прибульці з інших континентів (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree