Результати досліджень проб води взятих в озері гідропарку “Топільче” в Тернополі

Рубрика: Новини

01-07-19-01       Державна екологічна інспекція обстежила озеро неподалік Козацького острова у парку “Топільче” в Тернополі. У ході обстеження виявлено загиблими майже 1300 шт. риби, в т.ч. 675 шт. верховодки, 348 шт. плітки і 213 шт. окуня звичайного, 19 штук йоржа звичайного, 6 шт. коропа, 1 штука щуки (ФОТО)

    Попередній аналіз відібраних проб показав, що у водоймі практично відсутній розчинений кисень.

    “Ситуація ускладнюється тим, що у воді, яка поступає у цей ставок, також критично низька концентрація кисню. За умови високих температур загибель риби може повторитися як у будь-якій водоймі парку, так і у Тернопільському ставі”, – розповіли екологи.

     Попередні результати вимірювань свідчать про відсутність будь-якого зовнішнього забруднення води.

01-07-19-01

    «Раніше, у зв’язку з масовим “цвітінням” води Тернопільського ставу, 15 та 17 червня інспекцією було відібрано відповідні проби води. Результатами вимірювань зафіксовано підвищений вміст органічних речовин (ХСК) та низький вміст розчиненого кисню на вході у став у районі гребного каналу. Враховуючи дані аналізів, зроблено висновок, що за умови високих температур, розвитку та відмирання синьо-зелених водоростей існує загроза різкого погіршення якості води Тернопільського ставу», – йдеться у повідомленні.

Джерело:

Державна екологічна інспекція в Тернопільській області

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree