Результати рибоохоронних рейдів з 21.04 по 24.04.16 на Дністровському водосховищі

Рубрика: Новини

28-04-16-02     Інспектори Хмельницькрибоохорони провели три рибоохоронних рейди на Дністровському водосховищі та розповідають про виявлення численних порушень Правил любительського і спортивного рибальства.

     З початком нересту до Хмельницькрибоохорони надходять звернення на телефонну “гарячу лінію” з приводу браконьєрського вилову риби на різних водоймах області. Для відпрацювання таких звернень, зокрема, по Дністровському водосховищі інспекторським складом Управління посилено рибоохоронну роботу по боротьбі з браконьєрством.

28-04-16-02

     Так, 21-24 квітня було проведено 3 рибоохоронні рейди, в ході яких було виявлено 10 порушень Правил любительського і спортивного рибальства, а саме:

  • три порушення любительського лову. На порушників складено протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП;
  • два грубих порушення правил рибальства, пов’язаних із застосуванням сіткоснастевих знарядь лову. У порушників вилучено 2 сітки та 3 кг незаконно добутої риби та складено протоколи за ч.4 ст.85.;
  • п’ять фактів виявлення та вилучення безгосподарських заборонених знарядь лову. Вилучено 17 сіток, які будуть знищені у встановленому порядку, та 15 кг риби, яка в якості благодійної допомоги передана в Староушицьку р/л №3.

28-04-16-03

     Розповідає заступник начальника Хмельницькрибоохорони Атаманчук О. Л.: “Вкотре нагадуємо, що зараз період нересту риби, і для його успішного проходження забороняється будь-який спортивний, любительський чи промисловий вилов риби на водних об’єктах області. Спортивно-любительське рибальство дозволено лише у визначених місцях, тільки з берега на одну вудку (спінінг) з одним гачком”.

28-04-16-01

Джерело:

«Хмельницькрибоохорона»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree