Рибця ловити неможна – це заборонений до вилову вид

Рубрика: Новини

     26-07-18-01Багато рибалок стверджують, що рибця ловити можна, оскільки він не занесений до Червоної книги України. Справді, рибець не занесений до Червоної книги, однак його вилов заборонений Правилами любительського  та спортивного рибальства п 4.10. І в черговий раз рибоохоронний  патруль затримав чоловіка з рибцями у садку – це грубе порушення Правил рибальства (ФОТО).

     Протягом 18-19 липня працівники Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводили рейд на р. Прут в межах Коломийського та Снятинського районів. Вночі 19 липня патрульні зафіксували грубе порушення правил рибальства на р. Прут, поблизу с. Перерив Коломийського району.

     Не дивлячись на те, що порушник здійснював вилов риби дозволеним знаряддям лову – вудкою, йому вдалось впіймати п’ять рибців звичайних, які заборонені для вилову. Компенсація збитків за однин екземпляр рибця становить 255 грн. Сума збитків склала 1’275 грн.

26-07-18-01

      За даним фактом на рибалку складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штраф у розмірі 170 грн. За незнання Правил рибальства чоловікові в загальному доведеться сплатити: 1’275 + 170 = 1’445 грн.

     Івано-Франківський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватись правил рибальства, бо навіть за допомогою вудки можна вчинити порушення і завдати шкоди рибним запасам.

     Ще раз нагадаємо – рибець заборонений до вилову вид. Якщо Вам зловився рибець, його слід акуратно зняти з гачка, щоб не травмувати рибу і відпустити назад у річку живою.

      Витяг з Правил любительського і спортивного рибальства:

4.10. Забороняється  любительський  лов  таких  видів  водних ссавців, риб і водних безхребетних: дельфінів,  тюленів,  усіх видів осетрових та їх  гібридів, лосося,  камбали-калкан (в Чорному морі),  вирезуба, кутума, шемаї (в Чорноморському  регіоні),  річкової  міноги,  форелі,  харіуса, чопа,  рибця  звичайного,  вусача (крім нижнього Дніпра),  минька, всіх видів крабів,  устриць та інших видів,  занесених до Червоної книги України.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree