Рибину рекордної ваги незвичайним способом виловив житель Каліфорнії

Рубрика: Новини

08-10-20-01     Які тільки пристосування придумують рибалки для досягнення бажаної мети? Ось і тепер, житель американського штату Каліфорнія виловив рідкісного блакитного тунця вагою 165 кілограмів, підвісивши наживку-рибу в повітрі за допомогою накачаної гелієм повітряної кульки (ФОТО)

    Адоніс Соріано (Adonis Soriano) під час дводенної риболовлі поблизу острова Сан-Клементе біля узбережжя міста Ньюпорт-Біч виловив величезного блакитного тунця. Вага риби склав 165 кілограмів, довжина – 2,05 метра, а обхват – 1,54 метра.

    Улов Соріано міг би побити рекорд штату, якби чоловік не використав поручень судна в якості важеля і виміряв би тунця на сертифікованих вагах. До теперішнього часу найбільший виловлений в Каліфорнії тунець був спійманий в 2016 році і важив 111 кілограмів.

   Соріано був одним з 18 рибалок на борту судна Thunderbird. Всього команда зловила 65 блакитних тунців, сім з яких важили більше 45 кілограмів, чотири – більше 90 кілограмів і один – важив 165 кілограмів.

08-10-20-01

    «Ми підвішуємо рибу на наповненій гелієм повітряній кулі, щоб ловити цих монстрів, щоб наживка перебувала далеко від човна», – розповів організатор риболовлі Джефф Прайс (Jeff Price).

    Він зазначив, що учасники риболовлі бачили, як тисячі риб вистрибували з води і годувалися маленькими анчоусами. «Потрібно бути дуже щасливими, щоб риба заковтнула саме вашу наживку», – пояснив Прайс.

    За його словами, щоб витягти з води тунця вагою 165 кілограмів, треба було трохи менше години. «Це була інтенсивна боротьба. Він розмотав сотню метрів жилки під час першого клювання. Соріано поклав вудку на поручень, встав на одне коліно і почав крутити ручку настільки сильно, наскільки міг. Він зробив відмінну роботу, виловивши тунця», – повідомив Прайс.

    У 70-х роках XX століття надмірний вилов блакитного тунця привів до того, що вид опинився під загрозою зникнення.

Джерело:

Публікація у виданні USA Today

     Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree