Риболовля з човна завершилась купанням у крижаній воді

Рубрика: Новини

16-12-16-01     Через необережність 15.12.16 двоє рибалок опинились у воді посередині Дністровського водосховища і таки змогли самотужки вплав добратись до берега, але чомусь один виплив на берег у Чернівецькій області, а інший у Хмельницькій.

     Під час риболовлі ввечері 15 грудня на Дністровському водосховищі поблизу села Макарівка Кельменецького району Чернівецької області двоє рибалок з власної необережності допустили перекидання човна та потрапили у крижану воду.

     Це були чоловіки віком 33 та 23 років. Намагаючись вибратися, один із них поплив до берега у напрямку Хмельницької області, інший чоловік дістався суші у с. Макарівка. Тепер обидва рибалки можуть вважати себе справжніми моржами.

16-12-16-01

     У результаті події один із рибалок був госпіталізований до реанімаційного відділення Кельменецької районної лікарні з діагнозом загальне переохолодження, інший чоловік госпіталізований до лікувального закладу м. Кам’янця-Подільського. Обставини події з’ясовуються.

16-12-16-02

    Тому, щоб запобігти травмуванню людей під час нещасних випадків на воді, Управління ДСНС звертається до жителів краю: будьте обережні під час перебування на водоймах у зимовий період.

Джерело:

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree