Рішення прийнято – озеро спустять

Рубрика: Новини

    19-07-18-0219 липня 2018 року на виїзній нараді біля водойми Івано-Франківського озера колишнього Лісокомбінату, що на вулиці Товарній, комісія прийняла рішення приступити до спуску води з озера (ФОТО).

    Мешканці вулиці Товарної скаржаться на нестерпний сморід від мертвої риби: «За день вся поверхня озера була вкрита мертвою рибою. Ми звертались у всі можливі інстанції. Та намарне. Всюди чуємо одне і те ж: це не наша компетенція. Натомість сморід на вулиці стоїть нестерпний, спати неможливо, надворі спека – а ми навіть вікно відчинити не можемо».

18-07-18-01

     В озері третій день поспіль гине риба. Кожен день мертву рибу збирають і вивозять. Виконанням робіт по спуску води з озера займеться КП «Івано-Франківськводоекотехпром». За словами чиновників, це допоможе вияснити наявність шляхів потрапляння забруднень чи стоків до водойми.

19-07-18-01

     Після того, як озеро почистять,  воду запустять знову. Для підтримання водойми у належному стані його віддадуть на баланс водоканалу.

19-07-18-02

     “Хочу зазначити, що тут впродовж трьох днів працюють спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області, обласного лабораторного центру, відділу ДСНС, управління з питань надзвичайних ситуацій МОР та ДПО, управління державного агентства рибного господарства в області. Взято проби води на лабораторні дослідження. Наразі результатів ще немає, тож назвати причини поки не вдається. Відповідні служби виловлюють та утилізовують мертву рибу”, – розповів очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків.

19-07-18-03

Читайте також: “З 16.07.18 в Івано-Франківську посеред міста у ставку почала гинути риба

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree