Рішення суду винесене браконьєру за порушення здійснене 06.09.2018

Рубрика: Новини

06-10-20-01     Вступив в  законну силу вирок Кам`янець-Подільського міськрайонного суду від 03 серпня 2020 року, яким визнано винуватим  правопорушника у вчинені кримінального правопорушення – кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 249 ККУ, призначено йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2’550 грн. з конфіскацією засобів та знарядь вчинення правопорушення.

    Також, вироком присуджено стягнути з  порушника на користь Держави процесуальні витрати на залучення експерта у розмірі 7’222 грн.

     Чернівецьким рибоохоронним патрулем будуть вжиті заходи для забезпечення відшкодування правопорушником завданої шкоди. Детальніше з рішенням суду можна ознайомитися за ⇒посиланням⇐

06-10-20-01

     Деталі правопорушення:

     06 вересня 2018 року, перебуваючи на річці Ушиця, в адмінмежах смт. Стара Ушиця, Кам`янець-Подільського району, Хмельницької області, чоловік здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з металевого човна, двома  забороненими знаряддями лову, а саме “сітками ставними” та встиг добути водні біоресурси видів: “окунь” – 96 екз., “плітка” – 6 екз., “йорж звичайний” – 3 екз., “рибець” – 1 екз., “верховодка” – 1 екз.

     Своїми діями громадянин порушив Правила любительського і спортивного рибальства відповідальність за яке передбачено відповідальність за ч. 1 ст. 249 ККУ. Порушником було завдано збитків рибному господарству України на суму 15’491 грн.

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої лінії» Управління: 066 067 38 69.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree