Щасливий рибалка зловив на вудку рибу вагою 160 кг

Рубрика: Новини

    17-03-20-01Рибина була спіймана у водах Мексиканської затоки біля берегів штату Флорида (США) традиційним способом: за допомогою гачка і жилки на глибині понад 180 м. Фотографія окуня показують, що риба перевершує за величиною рибака, який її зловив (ФОТО)

    Комісія з охорони риб і дикої природи Флориди FWC ідентифікувала трофей як варшавського морського окуня.

    Фахівці з Лабораторії віку і зростання у Флориді FWRI назвали приблизний вік риби – 50 років. Вона стала найстаршим екземпляром серед усіх зібраних командою для вивчення старіння водних організмів.

    Вчені отримали для дослідження отоліт спійманого гіганта – кісткове утворення, розташоване біля мозку риби. Це стало цінною знахідкою: зразки настільки великої і старої риби рідко зустрічаються в морі. Отоліти допомагають рибам чути, зберігати рівновагу і орієнтуватися. Фахівці використовують отоліти, щоб оцінити вік риби.

17-03-20-01

    Варшавські окуні можуть виростати до 2,3 м і досягати ваги 260 кг. Рекорд для найбільшого окуня, спійманого у Флориді, становить майже 200 кг.

    У варшавського окуня подовжений спинний відділ хребта, це відрізняє його від інших видів морських окунів. У нього всього 10 спинних шипів, у інших видів окунів їх 11. Дорослі риби частіше водяться на глибині від 50 до 500 м, більш молоді особини іноді підпливають до причалів і рифів на мілководді.

    FWC заявила, що «не заохочує ловлю варшавського окуня», оскільки популяція виду в Мексиканській затоці невідома.

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree