Школярі долучились до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів»

Рубрика: Новини

     21-09-18-02Минулими вихідними учні та вчителі сіл Василівка, Ожеве, Вітрянка та Ломачинці Сокирянського району Чернівецької області прибирали від побутового сміття береги Дністра (ФОТО)

     Щороку школярі стають активними учасниками екологічних походів та акцій щодо очистки берегів рідних річок – прибирають прибережні смуги Дністра і річок, які в нього впадають, та здійснюють їх озеленення.

21-09-18-02

    Минулими вихідними учні закладів загальної середньої освіти сіл. Василівка, Ожеве, Вітрянка, Ломачинці долучилися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Дітьми та педагогами навчальних закладів було організовано та проведено прибирання від побутового сміття прибережні захисні смуги річок Дністер та Вітрянка.

21-09-18-03

     Разом із прибиранням проводилася і роз’яснювальна робота з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості, дбайливого ставлення до водних об’єктів.

21-09-18-01

     Кожному хотілось промовити на ввесь світ: «Давайте всі разом будемо дбати про чистоту  та шанувати працю тих,  хто долучається до  очищення, благоустрою та прибирання цих унікальних територій, що дають нам змогу відпочивати на мальовничих берегах Дністра і ніжитись у його чистих водах».

21-09-18-04

     А до рибалок та відпочиваючих ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ – не залишати на берегах річок та озер купи сміття, прибирати хоча б за собою!

Джерело:

“Північно-бессарабський інформаційний портал”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree