Скуштувавши в’ялену рибу куплену в Летичеві 29-річна жінка захворіла ботулізмом

Рубрика: Новини

     03-09-18-01Розлад роботи шлунку, порушення зору, слабкість у м’язах – з такими симптомами госпіталізувала швидка допомога 29-річну жінку, яка їла в’ялену рибу куплену на ринку в Летичеві.

     «Жінка проїжджала з родиною повз Летичів, де придбали в’ялену рибу на місцевому ринку. Після того, як постраждала куштувала даний продукт, у жінки погіршилося самопочуття. Вона викликала швидку і її госпіталізували до інфекційного відділення Жмеринської районної лікарні. Медики поставили діагноз – токсико-інфекційне захворювання – ботулізм середньої важкості. Інформація про те, чи ввели хворій необхідну протиботулістичну сироватку, у мене поки відсутня, але мені відомо, що створена комісія при Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, яка вивчає даний випадок», – розповіла Зоя Мамонтова, лікар відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ».

03-09-18-01

     З метою попередження отруєнь, виникнення токсико-інфекцій у людей Летичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить мешканців Летичівського району купляти харчі лише у визначених для цього місцях лише за наявності висновку лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку.

Botulizm

Джерело:

ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree