Три зловлені на Дністрі рибини обійшлись рибаку у 1500 грн

Рубрика: Новини

     25-02-18-02У четвер, 22 лютого 2018 року, під час проведення рибоохоронного рейду на Дністрі інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля виявили факт незаконного вилову «червонокнижної» риби виду марена звичайна (ФОТО).

     Інцидент трапився поблизу с. Новосілка Тлумацького району Івано-Франківської області. Вмілий рибалка дозволеним засобом лову – вудкою, впіймав 3 марени пристойного розміру. Загальна вага трьох рибин склала понад 8 кг. І хоча рибалка ловив рибу дозволеним знаряддям лову (вудкою), проте, через свою нерозбірливість порушив правила рибальства – складав у сумку “червонокнижну” рибу, яку згідно Правил рибальства повинен відпускати.

25-02-18-02

     Звичайно, в будь-якого рибалки може клюнути заборонена для вилову (форель, рибець) чи «червонокнижна» (марена звичайна, вирезуб) риба. Але в цьому випадку потрібно обережно зняти рибу з гачка (докладаючи всіх зусиль щоб мінімально травмувати рибу як самим гачком, так і утримуючи її в руках) та одразу відпустити її у водойму з тим, щоб зберегти їй життя. Якщо звільнити рибу від гачка складно, без нанесення їй важких травм, тоді слід просто відрізати гачок і відпустити рибу.

25-02-18-01

     Рибу вилучено на місці скоєння правопорушення. На нерозбірливого рибалку, який виявився мешканцем с. Новосілки, складено адмінпротокол за ст. 90 КУпАП. Своїми діями чоловік завдав збитків на суму 990 грн (330 грн за одну рибину). Крім цього, суд накладе на порушника штраф від 340 грн. до 510 грн.

25-02-18-03

     Загалом, така “вдала” риболовля обійдеться чоловікові сумою від 1330 до 1500 грн.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree