Триває набір інспекторів у Чернівецький рибоохоронний патруль

Рубрика: Новини

28-03-17-03     Замість інспекції – рибоохоронний патруль. Боротись з браконьєрством на Буковині тепер будуть по новому. В управлінні рибного господарства проведено повне перезавантаження системи, відбирають патрульних та закуповують сучасне обладнання (ВІДЕО).

     Більше про рибоохоронну реформу розповіла Юлія Стеранка. Ольга вчиться на п’ятому курсі на біотехнолога. Дівчина каже, любить природу та все, що з нею пов’язато. Тож вирішила стати рибінспектором.

28-03-17-01

    «Я сама з Чернівецької області, Сокирянського району, і виросла на березі Дністра. Люблю Дністер, рибу. І також хочу боротися з цим, щоб менше було виловів риби. Оскільки на сьогодні є багато вимираючих видів, і якщо не припинити таку діяльність, то у майбутньому буде менше природних водних ресурсів» – розповіла Юлія Стеранка.

    Ольга має можливість долучитись до охорони порядку на водоймах. Але для цього мусить пройти конкурс. Нині в рибоохоронній галузі проводять перезавантаження та створюють нову ефективну систему контролю.

28-03-17-03

     Розповів головний спеціаліст Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Роман Кайзер, – «Реформа передбачає собою залучення спеціалістів та поновлення особового складу рибоохоронного патруля».

28-03-17-02

     Аби набрати нових інспекторів, проводять конкурс. Охочі стати патрульними мусять пройти тестування, а згодом і співбесіду.

     «У тестуванні є 40 питань для кожного учасника, які надаються Національною службою з питань державної служби», – розповів Роман Кайзер.

     Після успішного проходження тестування та співбесіди інспекторів беруть на роботу з випробувальним терміном півроку. Обіцяють і нову заробітну плату, більшу у 6 разів – близько 6-7 тисяч гривень. З бюджету вже виділили кошти і на нове обладнання та повне оснащення всього особового складу рибного патруля.

     «Також буде закуплено нові транспортні засоби, плавзасоби, також буде достатня кількість пального, необхідна для роботи патруля і для ефективної роботи саме на річках і водоймах області», – розповів Роман Кайзер.

     Увійти до рибного патруля бажання виявили вже 23 буковинці. До 16 квітня 2017 року проводитимуть також конкурс на посаду старшого та провідного державного інспектора.

      Більше на відео телекомпанії “ТВА”, програма “ТЕМИ ДНЯ” від 28.03.2017 року:

     А любителям порибалити нагадують, що  з початку квітня встановлено весняно-літню заборону на вилов. Дозволено лише любительське рибальство однією поплавковою вудкою або спінінгом з берега на один гачок, і лише у спеціально призначених для цього місцях.

Джерело:

Телекомпанія “ТВА”

програма “ТЕМИ ДНЯ”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree