У річці Смотрич виявили 5000 мертвих рибин

Рубрика: Новини

     26-06-18-01Мертву рибу виявили в місці протікання р. Смотрич через с. Цибулівка Кам‘янець-Подільського району Хмельницької області. А через пару кілометрів р. Смотрич впадає у Дністровське водосховище поблизу с. Устя (ФОТО).

     Про факт загибелі риби правоохоронцям повідомили працівники Національного природного парку «Подільські товтри». Розслідуванням факту масової загибелі риби зайнялись співробітники Кам’янець-Подільського відділення поліції.

     Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, виявила близько 5000 мертвих рибин різних видів і різного розміру, якими було вкрито майже 300 м² водного плеса.

26-06-18-01

     На місце також виїхали працівники екологічної інспекції та Держпродспоживслужби, які відібрали зразки води для проведення експертизи. Наразі причини загибелі риби встановлюються.

     Кримінальне провадження слідчі відкрили за ч. 2 статтею 242 Кримінального кодексу України — Порушення правил охорони вод, санкція якої передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

     Очевидно, таку масову загибель риби на значній, але обмеженій площі водойми, могло викликати її отруєння отруйними речовинами або застосування браконьєрами електроструму.

      Про результати розслідування будемо повідомляти у наступних публікаціях.

Джерело:

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree