У США рибалки ловлять справжніх золотих рибок

Рубрика: Новини

27-07-21-2      Курйозна ситуація сталася нещодавно в американському штаті Вірджинія – рибалка зловив справжнісіньку золоту рибку рекордних розмірів, а в місцевих озерах і річках їх ловлять десятками (ФОТО)

    Лише за останній місяць в озері Келлер, штат Міннесота, рибоохоронний патруль виловив 28 золотих рибок, які дивують своїми розмірами.

27-07-21-1

    Ймовірно, колишні господарі позбавляються від своїх вихованців, випускаючи їх у природне середовище. У дикій природі вони схрещуються зі звичайними карасями, а їх потомство виростає набагато більшого розміру, ніж їх акваріумні батьки.

27-07-21-2

     Тим часом в інтернеті розлетілися знімки, на яких відгодовані рибки досягають 45 сантиметрів в довжину і важать майже два кілограми. Їх розмір можна порівняти з м’ячем для регбі.

27-07-21-3

    Нещодавно рибалка з американського штату Вірджинія зловив золоту рибку рекордних розмірів.

   Величезна золота рибка попалася Джеремі Фортнера (Jeremy Fortner) з міста Честерфілд, коли він рибалив в притоці річки Потомак. Її вага склала 1,6 кілограма, а довжина – понад 40 сантиметрів.

27-07-21-4

    Департамент природних ресурсів штату визнав, що це найбільша золота рибка, зареєстрована в Вірджинії. По всій видимості, в минулому вона жила в акваріумі, поки власник не випустив її у водойму.

    Влада закликає городян не випускати золотих рибок у ставки і озера також і тому, що це незаконно. Вони закликають їх віддавати в зоомагазини, знайомим або на благодійність.

Джерело:

публікація в Твіттер

     Ознайомитись також:

RYBY

12-07-21-01В Америці зловили форель рекордної ваги (ФОТО)

 

 

 

 

05-07-21-03В українських водоймах все частіше зустрічаються мешканці-прибульці з інших континентів (ФОТО)

 

 

 

 

20-08-21-01Деякі види риб процвітають під час глобального потепління (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree