У водоймах Прикарпаття незабаром з‘явиться новий мешканець – буффало

Рубрика: Новини

13-02-21-1     А вже зараз на водосховищі Бурштинської ТЕС, з метою заводського відтворення буффало великоротого, Бурштинський рибгосп сформував маточне поголів‘я, вирощує посадковий матеріал — личинок, цьоголітків буффало великоротого (ФОТО)

      Буффало великоротий (Ictiobus cyprinellus) –  найбільший представник родини Чукучанові (Catostomidae) ряду коропоподібні (Cypriniformes).

     Тіло буффало має злегка витягнуту форму, вкрите лускою коричневого кольору на спині, світло-сірого з боків. Темний, довгий спинний плавник з’єднується з головою, що формою нагадує товстолобикову. Дорослий екземпляр буффало здатен досягати розміру від 30 до 80 см, при вазі від 4 до 15 кг. Середня тривалість життя буффало – близько 10 років.

Знайомтесь -БУФФАЛО

Цим рибинам лише один рік!

13-02-21-1

13-02-21-2

13-02-21-3

13-02-21-5

     Довідкова інформація:

      Буффало — теплолюбна риба,  для його вирощення пасують великі водойми з прісною водою (річки, водосховища, ставки, озера). Буффало швидко  росте в південних регіонах України, а також у водоймах штучного походження, де є постійне підживлення теплою водою. При наявності хорошої кормової бази, кожного року свого життя особина буффало набирає по одному кілограму. Ця риба воліє проживати зграями, тоді швидко набирає вагу (з-поміж своєї родини чукучанових буффало характеризується найшвидшими темпами росту).

       Буффало не любить швидкої течії та глибоководдя, водойм з холодною течією і кам’янистим дном. Зате йому вдаються водойми з каламутною водою, намулистим дном, невеликими глибинами – там, де водиться карась сріблястий, можна зустріти і буффало. Проте, за вмістом жиру і поживних речовин м’ясо буффало має кращі показники за такі в карася і навіть коропа.

13-02-21-4

13-02-21-6

13-02-21-7

13-02-21-8

     По досягненню статевої зрілості буффало бурхливо і активно нереститься (в умовах, коли температура води досягає +15 С). Ікра буффало своєрідна за розмірами та іншими характеристиками, що допомагає їй уникнути пожирання іншими видами риби. Цей фактор дозволяє цій рибі швидко відновлювати свою популяцію.

       Буффало великоротий – ендемік водойм Північної Америки. В перекладі з англійської «buffalo» – буйвол. Найкращі періоди для риболовлі на буффало – вдосвіта і і пізно ввечері, тоді у цієї  риби максимум активності.

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree