В Америці зловили форель рекордної ваги

Рубрика: Новини

12-07-21-01     В американському штаті Вашингтон зловили тигрову форель рекордного розміру. Вага спійманої риби склала 11 кг – це світовий рекорд для форелі даного виду (ФОТО)

    Рибалка Кайлун Петерсон (Caylun Peterson) розповів, що витягнув величезну рибу з озера Лун, розташованого приблизно в 50-ти кілометрах від міста Спокан. За його словами, він рибалив там з раннього дитинства і в той день, як зазвичай, прийшов на берег рано вранці.

     «Мені подобається ловить форель, а в озері Лун водяться особливо великі особи», – пояснив рибалка.

    Петерсон розповів, що під час риболовлі на його наживку клюнуло «щось особливе». Щоб витягнути улов з води, знадобилось немало часу. Побачивши гігантську форель, чоловік хотів її відпустити, однак риба отримала пошкодження і загинула.

    «У мене в голові крутилися думки про те, що якщо ця рибина зараз така велика, то через рік потягне на рекорд, – прокоментував Петерсон. – Але виявилося, що її і так досить, щоб поставити рекорд».

12-07-21-01

     Спіймана форель важила 11 кілограмів. Це на три кілограми більше попереднього рекорду штату Вашингтон, який становив вісім кілограмів.

    Тигрова форель – риба, виведена в результаті схрещування звичайної форелі і курите. Риба не здатна розмножуватися самостійно, і тому її вирощують спеціально.

Джерело:

Публікація у виданні The Spokesman-Review

     Ознайомитися також:

RYBY

01-07-21-01На озері в парку Жовтневий чоловік зловив сома довжиною 1.5 м (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

23-06-21-04Чудова сутичка рибалки з величезним сомом (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

IMG_20210509_091245_219Боротьба з трофейним коропом на озері 09.05.21 (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree