В Київській області 16 червня стартував рибний патруль

Рубрика: Новини

20-06-16-03      Рибоохоронні патрульні максимально вмотивовані до боротьби з браконьєрством та наведення ладу на водоймах. Про це заявив керівник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін під час виступу 16 червня на офіційній презентації Київського рибоохоронного патруля. В майбутньому планують створити такі патрулі по всій країні та набрати загалом 800 інспекторів (ВІДЕО).

     44 патрульних було відібрано з 2000 претендентів на основі відкритого і прозорого конкурсу. Рибний патруль матиме сучасну техніку (човни, дрони, тепловізори) та якісно інші підходи до роботи.

     В презентація рибоохоронного патруля брали участь:

  • Київський рибоохоронний патруль (44 патрульні та керівник);
  • Ярема Ковалів, Голова Держрибагентства;
  • Павло Гвозденко, Перший заступник Голови Держрибагентства;
  • Володимир Мухін, Начальник управління Київського рибоохоронного патруля;
  • Ярослав Краснопольський, Перший заступник Міністра агрополітики;
  • Максим Мельничук, Губернатор Київської області;
  • Віталій Кличко, мер міста Києва;
  • Олександр Цибульщак, голова Оболонської РДА;

     Для пілотного проекту в Київ та Київську область потрібно було відібрати 63 людини. «Ми розраховували, що конкурс зацікавить людей і буде близько 3-5 людей на місце. Ми отримали близько 2000 анкет. Тобто це говорить, що людям дійсно не байдужа доля рибної галузі і вони хочуть долучитися до реформ», – пояснив Гвозденко.

     Стосовно самого процесу відбору, вперше за історію Держрибагентства було забезпечено максимальну прозорість та відкритість конкурсу та онлайн-трансляцію всіх етапів відбору, впроваджено додаткові етапи конкурсу. Кандидати проходили психологічне тестування, перевірку рівня фізичної підготовки, плавання.

      Після процесу відбору відбулось навчання, яке забезпечив Національний університет біоресурсів та природокористування – профільний навчальний заклад, в якому патрульні мали змогу опанувати основи іхтіології та гідрології, профільне та загальне законодавство. На базі Спеціального центру ГУБОЗ УМВС України проведено навчання з вогневої та фізичної підготовки, надання першої медичної допомоги. На фінальному етапі патрульні навчились керувати човнами та отримали посвідчення стернових мотористів.

20-06-16-03

    Рибний патруль на Київщині є пілотним проектом Держрибагентства України, досвід якого протягом 2016 року буде використано для всіх областей України. Також впродовж 2016 року в Україні буде запроваджено електронну систему моніторингу вилову та сертифікат походження риби, що дозволять створити на водоймах систему контролю європейського ґатунку.

20-06-16-01

     «Нас 45 і всі ми дуже різні, – розказав Володимир Мухін – 8 патрульних працювали в органах рибоохорони, але під час конкурсного відбору показали достойні результати – з фізичної підготовки, знання профільного законодавства та переконали конкурсну комісію, що вони достойні працювати по-новому. Також серед нас є люди, які пройшли АТО. Є люди, для яких галузь є абсолютно новою. Є іхтіологи, екологи та люди, що прийшли з бізнесу. Є зовсім молоді – ті, хто недавно закінчили вищий навчальний заклад і робота в Київському рибоохоронному патрулі є їх першою офіційною роботою».

20-06-16-02

     Також начальник Київського рибоохоронного патруля наголосив на тому, що всіх патрульних об’єднує єдина велика мета – працювати на авторитет, навести порядок на водоймах та зробити Україну рибною країною.

     «Тож від імені київського рибоохоронного патруля хочу подякувати за висловлену довіру та надану можливість долучитися до реформування рибної галузі», – додав Мухін.

     Керівник рибоохорони разом з патрульними склали присягу державного службовця після чого оперативна група вийшла на воду та приступила до безпосереднього виконання своїх обов’язків.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree