В м. Снятині пройшли традиційні змагання із зимової риболовлі з льоду

Рубрика: Новини

     В неділю, 28 січня 2018 року, у м. Снятин на річні Прут поблизу нового моста відбулись вже традиційні міські риболовні змагання “Спортивна зимова риболовля – 2018”. Змагання проводились за ініціативи голови Снятинської міської ради Анатолія Шумка та керівника районної організації УТМР Михайла Григорчука (ВІДЕО + ФОТО).

     У змаганнях взяли участь близько вісімдесяти рибалок не тільки з міста, але й із навколишніх сіл. Змагались як досвідчені рибалки, так і ще зовсім юні. На змаганнях був присутній представник Івано-Франківського рибоохоронного патруля, який слідкував за дотриманням правил рибальства.

     Риболовля відбувалася за межами зимувальних ям, учасників попередили про необхідність відпускати “червонокнижні” види (насамперед це стосувалося марени) та “маломірну” рибу, які можуть випадково потрапити на гачок.

      Зимові риболовні змагання тривали протягом трьох годин. У підсумку, переможцем змагань став Михайло Куравський, друге місце посів Олександр Крижановський, а бронза дісталась Віктору Гнатюку. Також було визначено переможця у номінації «Найбільший улов», яким став Михайло Куравський. Всі призери були нагороджені грамотами та подарунками від меценатів змагань.

        Цьогоріч у змаганнях взала участь і єдина дівчина Маргарита Грицяк, яка була нагороджена грамотою та подарунком. Такі ж грамоти та подарунки міський голова Анатолій Шумко вручив молодим рибалкам Назарію Томашу та Юрію Гуцуляку. Грамотою та подарунком було нагороджено й ветерана Володимира Мурмилюка, який уже декілька років поспіль готує смачну рибну юшку для всіх учасників змагань. Також було визначено та нагороджено найактивнішого вболівальника, яким став Анатолій Винниченко.

    Всі призери були нагороджені грамотами та подарунками від спонсорів заходу, наймолодші учасники змагання отримали заохочуючі призи.

     Після вручення нагород, міський голова запросив усіх рибалок взяти участь у майбутніх літніх змаганнях на Пруті, а також скуштувати смачної юшки з виловленої риби та зігрітися гарячим чаєм. А держрибінспектори тим часом роздали учасникам змагань надруковані Держрибагентством Довідники рибалки з детальним роз’ясненням Правил любительського та спортивного рибальства в області.

Джерела:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

ВІДЕО: “СНЯТИНСЬКА ВЕЖА”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree