В притоці Прута браконьєр зловив дві щуки вартістю понад 1000 грн

Рубрика: Новини

     21-03-18-0216.03.18 рибоохоронний патруль проводив черговий рейд з перевірки дотримання природоохоронного законодавства на річці Прут та її притоках у Снятинському р-ні Івано-Франківської області. Посеред білого дня було виявлено кілька фактів браконьєрства на притоці Прута – річці Белелуя поблизу с. Устя (ФОТО).

     Двоє місцевих мешканців без всякого страху серед білого дня ловили рибу забороненими засобами лову – крошнями (павуками).

21-03-18-01

     На момент затримання браконьєрів один з них  вже встиг зловити дві щуки загальною вагою 2,2 кг, інший ще нічого не виловив. Більш “вдалий” порушник Правил рибальства, крім штрафу від 340 до 680 грн., тепер повинен відшкодувати збитки в сумі 680 грн. (за кожну щуку по 340 грн.).

21-03-18-02

     За фактами браконьєрства складено 2 адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Сітні знаряддя лову та рибу вилучено. Матеріали справ направлено до суду, який накладе на порушників правил рибальства штрафи від 340 грн. до 680 грн.

    Про те, що серед мешканців с. Устя є ще браконьєри свідчать знайдені у річці Белелуя та вилучені 2 сітки та ще 2 крошні. Їхні власники змогли цього разу втекти та уникнути покарання. Але їм варто докорінно переглянути свої погляди на риболовлю та змінити способи та знаряддя лову, інакше вони також будуть затримані рибоохоронним патрулем та притягнуті до відповідальності.

     Часто суми накладених стягнень сягають кількох тисяч гривень!

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруІь

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree