В Заліщиках неочищені каналізаційні води роками зливають у Дністер

Рубрика: Новини

14-03-18-01    Наприкінці лютого 2018 року Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області проведено чергову перевірку комунального підприємства Заліщицької міської ради «Заліщицький водоканал». За результатами перевірки встановили, вказане підприємство систематично порушує технологію очистки стічних вод.

     На КП Заліщицький водоканал покладені обов’язки здійснювати водопостачання та водовідведення м. Заліщики. Проте, із водовідведенням не все гаразд. Очисні споруди морально і фізично застарілі. Їх включають лише для перевіряючих. Але в такому режимі неможливо утримувати мікроорганізми, які очищають воду.

     З моменту проведення попередньої перевірки (з квітня 2017 року) вказані порушення не були виправлені. Інспекцією, як наслідок, зроблено висновок, що очисні споруди неефективні і не забезпечують очистку.

     Зі сторони Заліщицької міської ради не вживаються заходи щодо недопущення потрапляння неочищених зворотних вод від КП «Заліщицький водоканал» у р. Дністер.

     За вказані порушення до адміністративної відповідальності двічі притягнуто керівника комунального підприємства, нараховано збитки на суму 10’000 грн. за забруднення поверхневих вод.

     Міському голові м. Заліщики надіслано пропозицію вжити невідкладні заходи щодо недопущення скидання неочищених зворотних вод у р. Дністер.

     Про подальший розвиток подій навколо очисних споруд КП Заліщицький водоканал, будемо обов’язково інформувати громадськість.

Джерело:

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree