Весняно-літня нерестова заборона лову риби 2018 року у Тернопільській області

Рубрика: Новини

     zaborona_lovla_rybyЗ 01 квітня 2018 року вступає в дію нерестова заборона промислового та любительського лову риби у Тернопільській області. В Додатку №1 до наказу про нерестову заборону вказані спеціально відведені ділянки водойм, на яких дозволена любительська та спортивна риболовля на одну вудку з одним гачком з берега у світлу пору доби.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області

(Тернопільський рибоохоронний патруль)

НАКАЗ

21.03.2018 року                                                №08

    Про встановлення веснямо-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області в 2018 році.

     Відповідно до Закону України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” від 08.06.2011 року, “Правил любительського та спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 року № 19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 року за №269/3562, “Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.1998 року, «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України 18.03.1999 року №33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 року за №326/3619, з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області,

НАКАЗУЮ:

 1. Встановити період нересту риби та інших водних біоресурсів з 01 квітня по 10 червня 2018 року включно, на всіх рибогосподарських водних об’єктах, включаючи водойми, які знаходяться в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду Тернопільської області.
 2. Всі рибогосподарські водні об’єкти області, які знаходяться у зоні контролю Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області, включаючи водойми в межах територій та об’єктів природо-заповідного фонду та водойми, які побудовані на руслах річок, на період нересту оголошуються нерестовищами, крім місць, спеціально визначених у Додатку 1, де дозволяється аматорський вилов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.
 3. Заборонити у нерестовий період проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби ( шторм, туман, аварія, тощо) та крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
 4. Заборонити будь-яке рибальство на період нересту риби та інших водних біоресурсів у всіх рибогосподарських водних об’єктах (частинах водойм) області з природним відтворенням, включаючи водойми, які знаходяться в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, в тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури зареєстрованих в органах рибоохорони) за винятком місць вказаних в Додатку 1 до цього наказу.
 5. Відділу іхтіології та регулювання рибальства даний наказ довести до відома райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавленні підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших біоресурсів і про проведення дво – тримісячника з їх охорони.
 6. Відділу іхтіології та регулювання рибальства, інспекторському складу разом з Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області та громадським об’єднанням УТМР розробити план спільних заходів щодо проведення дво – тримісячника з охорони водних біоресурсів в період заборони їх вилову.
 7. Для задоволення потреб рибалок – любителів дозволити аматорський вилов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у спеціально визначених місцях, згідно з Додатком 1.
 8. Користувачам рибогосподарських водних об’єктів та громадським об’єднанням (УТМР) систематично вести спостереження за нерестом і станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця подавати інформацію про хід нересту до органів рибоохорони та провести розмітку місць, де дозволено вилов риби згідно з переліком, що додається.
 9. Наказ вступає в дію з 01 квітня 2018 року.
 10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Управління                               В.М.Максимів

Chvilka

Додаток 1

До наказу Управління Державного агентства

рибного господарства у Тернопільській області

від 21 березня 2018 року № 08

ПЕРЕЛІК

рибогосподарських водних об’єктів Тернопільської області, у яких дозволено любительсько-спортивний вилов риби та інших водних біоресурсів у нерестовий період 2018 р.

1. р. Дністер НПП “Дністровський каньйон”

     В межах населених пунктів Борщівського, Бучацького, Заліщицького, Монастириського районів. За винятком лівого берега с. Городок Заліщицького району (заборонено вилов).

2. р. Серет

 • Від мосту біля с. Городище Зборівського району до мосту в с. Чернихів Зборівського району по обидві сторони річки;
 • Гвачівська водойма – по лівому березі від малого підприємства ШБ-1 в с. Малашівці Зборівського району до греблі в с. Горішній ІвачІв Тернопільського району;
 • Від пішохідного мосту гребного каналу по лівому березі 300 м. вверх проти течії;
 • На ділянці по лівому березі водойми м. Тернопіль (Тернопільський міський став) від кута водойми в районі с. Біла 200 метрова ділянка до території водозабору “Тернопільводоканалу”;
 • Водойма м. Тернопіль (Тернопільський міський став) від бази спортивного, товариства “ГАРТ” до пристані причалу катера (не включаючи придаткову систему “Чайка”);
 • На ділянці по правому березі водойми м. Тернопіль (Тернопільського міського ставу) від пристані катера на дальньому пляжі до пристані причалу кооперативу “Ветеран”;
 • Від дамби Тернопільського ставу до мосту біля с. Петриків Тернопільського району;
 • В межах с. Велика Лука Тернопільського району;
 • В межах населеного пункту смт. Микулинці;
 • На ділянці від шляхового мосту в смт. Микулинці до шляхового мосту в с. Налужжя протяжністю 3000 м.;
 • На ділянці від шляхового мосту в с. Долина до шляхового мосту в с. Буданів Теребовлянського району протяжністю 4500 м.;
 • Водойма с. Конопківка Теребовлянського району;
 • В адміністративних межах м. Чортків;
 • В межах бази відпочинку “Росинка” Заліщицького району;
 • Від бази відпочинку “Колиба” вниз по течії на відрізку 600 м.

3. р. Стрипа – в межах населених пунктів Козівського, Теребовлянського та Бучацького районів.

4. р. Золота Липа – в межах населених пунктів Бережанського, Підгаєцького та Монастириського районів.

5. р. Збруч – в межах населених пунктів.

6. р. Гнізна – від шляхового мосту в с. Кровінка Теребовлянського району до впадання річки Гнізна в річку Серет.

7. р. Циганка – від рятувальної станції до греблі в с. Мушкатівка Борщівського району по правому березі.

8. р. Горинь – від гідроспоруди “Дамба” с. Борсуки Лановецького району до мосту біля РМЗ, що в м. Ланівці.

9. р. Іква – від початку с. Старий Тараж до початку с. Борщівка Кременецького району.

10. р. Вілія – від автомосту с. Новостав вниз по течії 1,5 км по р. Вілія Шумеького району.

11. Збаразька міськаводойма – по периметру водойми.

12. Водойма с. Ст. Вишнівець Збаразького району – по периметру водойми за виключенням ділянки берега від місця впадіння р. Горинь в обидві сторони на протязі 400 м., згідно розмітки.

13. Водойма с. Базаринці Збаразького району – по правому березі водойми від гідроспоруди “Дамба” вверх проти течії на ділянці 600 м.

14. Водойма с. Загороддя Збаразького району – по гідроспоруді “Дамба” та протяжністю 70 м. поправому березі вверх проти течії р. Горинь.

15. Водойма с. Кушлин Кременецького району – по периметру водойми.

16. Водойма “Королівський міст”, Кременецького району (УТМР) с. Сапанів – по периметру водойми.

17. Водойма с. Козівка, Козівського району – по гідроспоруді “Дамба” по правому і лівому березі 200 м. від дамби згідно розміток.

18. Водоймам. Монастириська по вул. Добровідка – по лівому березі.

19. Водойма с. Романівка Теребовлянського району – по гідроспоруді “Дамба” і від дамби по лівому березі протяжністю 300 м.

20. Водойма с. Камянка Теребовлянського району – по гідроспоруді “Дамба” і від дамби протяжністю 100 м. в обидві сторони.

21. Водойма с. Ласківці Теребовлянського району – по периметру водойми.

22. Водойма смт. Микулинці, Теребовлянського району – по периметру водойми.

23. Водойма “Збручанська”, Підволочиського району – по правому березі від мосту в с. Пеньківці до греблі с. Вочківці та лівому березі від с. Пеньківці до с. Просівці (в межах Підволочиського району).

24. Водойма “Підволочиська” – по периметру водойми.

Начальник Відділу іхтіології та регулювання рибальства                               С.М. Сеник

zaborona_lovla_ryby

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree