Весняно-літня нерестова заборона лову риби 2020 року у Тернопільській області

Рубрика: Новини

     Nerest_2020З першого квітня 2020 року у Тернопільській області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Тривалість заборони з 1 квітня по 10 червня. У наказі Тернопільського рибоохоронного патруля вказаний перелік ділянок на яких риболовля дозволена у нерестовий період, а для зручності рибалок-любителів створена спеціальна інтерактивна карта з переліком дозволених для риболовлі ділянок водойм у нерестовий період 2020 року в Тернопільській області.

    Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна на спеціально визначених ділянках(ділянки визначені в наказі). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

     З повним текстом нерестової заборони лову риби 2020 року у Тернопільській області можна ознайомитись за ⇒посиланням⇐.

    Також Тернопільським рибоохоронним патрулем створено карту спеціально визначених місць для задоволення потреб рибалок – любителів в період  весняно – літньої заборони на лов риби у Тернопільській області у 2020 році. Карта доступна для перегляду за ⇒посиланням⇐.

    «Електронна карта допоможе рибалці зрозуміти: знаходиться він в забороненій чи дозволеній зоні і де закінчуються межі цієї зони», – повідомив начальник Управління Володимир Максимів.

    Порушення Правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення Правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

     Тернопільський рибоохоронний патруль закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нерестової заборони. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 70 34 та (097) 427 85 95

Nerest_2020

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

    Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree