Відбувся фестиваль «Заставнівська юшка 2017»

Рубрика: Новини

03-10-17-04    У неділю 01 жовтня 2017 року в селі Васловці Заставнівського району на базі комплексу «Хата рибака» відбувся регіональний фестиваль «Заставнівська юшка». На відкритті фестивалю у вітальному слові голова Чернівецької ОДА Михайло Павлюк зазначив, що Заставнівщина – туристичний край і славить Буковину своїм промислом – вирощуванням риби у ставках. Район знаменитий своїми водними ресурсами, у яких вирощують екологічно чисту і смачну рибу (ФОТО).

     У фестивалі прийняли участь наступні представники обласної та районної влади:

  • голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк;
  • начальник відділу з питань туризму облдержадміністрації Володимир Фурдига;
  • голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар;
  • голова Заставнівської районної ради Сергій Капіцький.

03-10-17-05

Почесними гостями цього фестивалю були учасники АТО та волонтери.

    Gerb_ZastavnyПро те, що рибна галузь є однією з провідних на Заставнівщині свідчить і герб районного центру, де зображені гачки та короп. В районі 250 ставків, більшість з яких передані в оренду. Саме їх нинішні власники і провели майстер-класи з приготування рибних страв.

    Тож не випадково, що саме на Заставнівщині проводиться такий гарний фестиваль, який з кожним роком збирає все більше і більше учасників і гостей. Перший заступник голови облдержадміністрації побажав учасникам та гостям фестивалю «Заставнівська юшка» приємних вражень, незабутніх емоцій від свята та приємного частування.

03-10-17-02

     У свою чергу, начальник відділу з питань туризму облдержадміністрації Володимир Фурдига зазначив, що кожен з районів Чернівецької області має свої особливості, вирізняється традиціями, самобутньою культурою і навіть побутом. Очевидно, що фестиваль «Заставнівська юшка» стає ще однією туристичною візитівкою області.

03-10-17-01

     Розповів підприємець Євген Мазепа, – «Щоб приготувати рибу, треба вкласти душу. Головне – спеції, не пересолити. Риба має бути свіжою. Коли коптиться – слідкувати, аби не згоріла».

     Звичайно ж на фестивалі не обійшлося без рибної юшки. У кожного рибалки є свій перевірений рецепт.

03-10-17-03

     «Це риба з Дністра. В основному окунь, подуст. Вона має специфічний запах. Я кладу картоплю, лавровий лист, перець, цибулю, моркву, багато зелені. Потім все це збираю і додаю риби», – розповів рибалка Іван Скібінський.

03-10-17-04

     У програмі свята була спортивна ловля риби. Участь у риболовних змаганнях прийеяв і очільник Заставнівського району Юрій Кітар, – «Я теж вирішив посидіти з вудкою. Мій дід був у свій час рибоводом. Це і мені передалося в спадок. Мені приємно позмагатися з хлопцями».

     Цього разу «рибацьке щастя» не надто посміхалось рибалкам. Можливо, на заваді став холодний вітер. Попадався, в основному, дрібний карась та окунь. Проте, схоже, ніхто з учасників змагань не засмутився.

     І хоча фестиваль «Заставнівська юшка» проводився лише вчетверте, проте його відгомін докотився і до сусідніх областей, зокрема підприємців, котрі влаштували під час свята виставку-продаж своєї продукції.

Джерело:

Прес-служба Чернівецької ОДА

www.bukoda.gov.ua

ТРК «Буковина»

www.bukovyna.tv

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree