Як правильно організувати дитячу риболовлю і при цьому залишитися добрим татом

Рубрика: Новини

     Semja_na_rybalkeРиболовля – чудове заняття в плані привчання дітей до терпіння, порядку і вироблення потреби знаходження серед природи і розуміння її процесів. Будь-який люблячий риболовлю батько це розуміє. Але, виходячи з того, який хаос і шум часом відбувається вдома – примхи, розкидані іграшки, то напевно ці татусі бачать в рибалці з дітьми не задоволення, а якесь випробування. Ви, звичайно, можете найняти досвідченого інструктора, але дітки хочуть рибалити з батьком! З радістю влаштуйте їм цю розвагу.

     Найкраще взяти із собою і маму, або бабусю, дідуся, друга. Не важливо, кого, важливо, щоб ця людина була у дітей та й у вас на підхваті. Ця людина буде поїти дітей водою, мити ручки, водити дітей в туалет і збирати опаришів. А як же! Баночка з опаришами буде не раз перекинута!

Semja_na_rybalke

     Якщо ви будете рибалити з парапету чи містка, то наперед заготуйте кілька сотень фраз на зразок «не ставай на парапет» і «не стукай вудкою по парапеті». Ще запасіться аргументами, які допомагають пережити моменти довгої відсутності клювання або багаторазового зриву рибки. Це так засмучує малюків! У цьому випадку буде добре, якщо у вас не буде клювання.

Otec_s_detmy_lovit_rybu2

     Але, швидше за все, спочатку у вас не вийде власної рибної ловлі. Весь час буде приділено вашому малюку. Або двом. (Дивлячись, скільки дітей ви плануєте взяти на риболовлю.) І ось, коли все влаштовано і нічого не заважає насолоджуватися процесом, ваша дитина напевно захоче їсти. Для цього випадку найкраще мати банани, яблука, булочки. Тобто те, що не вимагає особливих умов поїдання або не має витікаючих соусів.

Papa_rybak

     Спокійно! Після того, як малюк поїсть, він вже не буде довго цікавитись процесом ловлі. Він просто піде гуляти. І ось тут знову потрібен ваш компаньйон на кшталт мами. Поки вона буде займати дітей грою в м’яч, бадмінтон та іншими радощами на свіжому повітрі, ви цілком можете порибалити і трохи заспокоїтися.

Semja_na_rybalke2

     Існуючі федерації і клуби риболовного спорту (наприклад, ФРС Миколаївської області) популяризують цей вид спорту. Серед дітей проводяться змагання. Учасники – дівчатка і хлопчики від 5 років. Малюкам можуть допомагати батьки, а старші діти повинні справлятися самі. Незалежно від результатів змагань, всі діти отримують подарунки. Як правило, це вудилища і прикормки і все, необхідне для риболовлі. Таким чином, у дитини є власна, зароблена особистою працею вудка і швидше за все, він ще раз захоче нею скористатися. А може, і не раз.

Semja_na_rybalke3

     Так що, батьки, запасайтесь терпінням. Загальні захоплення позитивно впливають на взаємовідносини з дітьми. Сприяйте реалізації інтересів ваших дітей! Удачі вам!

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree