Якою буде весна 2016 року?

Рубрика: Новини

24-02-16-01      Люди завжди цікавляться прогнозом погоди, а рибалки ставляться до нього з особливим трепетом та увагою. Синоптики обіцяють переважно прохолодну весну з дощами і хмарами.

     “Цей рік проходить під знаком Марса, який повторюється кожні 7 років. Весна в рік Марса завжди холодніша, ніж звичайно, і більш дощова. Така погода протримається до 20 травня, а потім нарешті прийде різке і стійке потепління, аж до спеки”, — зазначив народний синоптик Леонід Горбань.

24-02-16-02

  • Березень: перший місяць весни обіцяє бути холодним, дощовим і вологим. Температура повітря в перших числах буде коливатися у межах 5 градусів морозу, але вже до 8 Березня почнеться відлига. Ну а далі нас чекають погодні гойдалки — в середині місяця знову похолодає, до -6°С, а до 20-х чисел температура підніметься до +1°С, і далі буде йти тільки на підвищення;
  • Квітень: з початку місяця синоптики знову обіцяють похолодання і рясні дощі. У першій половині місяця випаде 35-43 мм опадів, а друга половина буде тепла і суха. Температура повітря знову буде далека від стабільності: з 1 по 8 квітня стовпчики термометрів покажуть впевнені плюс +5-10 °С, а до 11 квітня потеплішає ще на пару градусів — до +15. Але далі температура знову піде на зниження, до +7-10 °С до 18 квітня, 19 квітня — вже +15 °С, а з 24 числа — знову до + 9-11°С. Завершиться місяць досить тепло: +12-14 градусів із ясним небом;
  • Травень: останній місяць весни, за словами синоптиків, буде самим “бурхливим”: на початку місяця — дощі та бурі, а до кінця — спека. Так, за першу половину травня випаде до 35-40 мм опадів, а травневі свята, швидше за все, доведеться відзначати вдома — експерти прогнозують дощі і сильний вітер аж до 5 травня. Температура повітря на початку місяця буде коливатися від +12 до +18°С. А в другій половині місяця різко потеплішає, і настане довгоочікуване літо — температура підскочить до +25°С у денний час.

Джерело:
«Севодня»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree