Якою буде весна 2017 року?

Рубрика: Новини

18-02-16-00     Рибалки завжди цікавляться прогнозом погоди як на кілька днів, так і в далекій перспективі. В цьому році рання весна в Україні зміниться на похолодання аж до заморозків, а стійка тепла погода очікується з квітня, з переходом у спеку в травні.

     З 10 березня і до кінця місяця у всіх областях України очікується суттєве похолодання, квітень пройде без особливих температурних коливань, а травень розпочнеться з сильної спеки і закінчиться заморозками. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заввідділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

    Вона зазначила, що весна в цьому році почалася дуже рано, і температура повітря перевищила всі кліматичні норми. За її словами, це свідчить про те, що слід очікувати різкого похолодання.

24-02-16-02

    “У найближчі дні, з 9-10 березня і майже до 20-го числа ми очікуємо різке похолодання. У нічні години ми чекаємо по всій території України, можливо, навіть негативні температури, нижче -4”, – сказала Вазіра Мартазінова. Вдень температура повітря складе близько +4…+5 градусів, опадів буде небагато. Основне похолодання в центральних областях відбудеться 12-14 березня, вночі з заморозками, а з 18 березня розпочнеться поступове підвищення температури повітря.

    В кінці місяця, 24-26 березня, очікується різке підвищення температури повітря. Вдень буде від +10 до +15 градусів, вночі 6-8 градусів тепла по всіх областях. Опади очікуються в другій половині березня, разом зі зниженням температури повітря. Причому можливі дуже сильні, дощі. До кінця місяця буде сухо.

13-03-16-01

     У квітні різких коливань температури не прогнозується. На початку місяця середньодобова температура повітря очікується на рівні +10, вдень до +14…+15 градусів. В кінці квітня прогнозується похолодання, але воно торкнеться не всіх регіонів, в основному заморозки в північних районах. Тривалі періоди сухої погоди будуть змінюватися сильними дощами.

    У першій половині травня очікується дуже спекотна погода: вдень вище +25 градусів, в окремі дні до +30. До третьої декади травня прогнозується різке зниження температури, в окремих районах можливі заморозки. Травень цього року буде з частими зливами.

     Початок літа, за словами Мартазинової, буде характеризуватися дуже нестійкою погодою – або вище +30, або дуже холодно, а між цими перепадами – дощі. Перша половина червня буде дуже жарка, друга – з сильними зливовими дощами та грозами.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree