Єдиний в Західній Україні завод по розведенню цінних порід риби відрізали від води

Рубрика: Новини

    03-09-19-032 жовтня 2019 року, до Чернівецького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення про те що на ДУ “Рибоводний форелевий завод Лопушно” не поступає вода з річки Лопушна. Під загрозою загибелі опинились маточні поголів’я лосося дунайського, харіуса європейського та струмкової форелі (ФОТО і ВІДЕО)

    На отримане повідомлення виїхали представники Чернівецького рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції Карпатського округу, БУВР річок Прут та Сірет, ТРК Чернівці, присутні директор ДУ «Рибоводний форелевий завод Лопушно» та головний рибовод.

03-09-19-03

     На місці події з’ясувалось, що поки що невстановлений громадянин здійснив самовільний відвід води з основного русла річки Лопушно в адміністративних межах с. Лопушно Вижницького району Чернівецької області, що призвело до зневоднення основного русла малої річки.

03-09-19-02

     Через необдумані дії деяких громадян, під загрозою загибелі знаходяться маточні поголів’я лосося дунайського, харіуса європейського та струмкової форелі.

03-09-19-01

    Основною метою на даний момент є врятувати рибу, розвернути русло у правильний бік, а також притягнути винних до відповідальності – зауважила керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

     Була зібрана комісія, яка має вирішити подальші дії щодо інциденту. Про результати роботи комісії будемо інформувати в наступних публікаціях.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree