З 1 листопада 2020 року в Україні встановлено заборону на вилов риби на зимувальних ямах

Рубрика: Новини

29-10-20-02     З метою збереження водних біоресурсів під час зимівлі з 1 листопада і до скресання криги на водних об’єктах, у випадку відсутності льодового покриву до 1 березня 2021 року на водних об’єктах Чернівецької області та Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Вінницької областей заборонений вилов риби на зимувальних ямах.

     Нагадуємо, що риболовля у заборонений період дозволена на ділянках поза межами визначених зимувальних ям.

    Любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше N 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків:

  • на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об’єднаннями – не більше п’яти на рибалку;
  • на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше десяти на рибалку.

29-10-20-02

    Особи, які нехтуватимуть даною забороною, будуть притягнуті до відповідальності. Крім того, порушнику доведеться відшкодувати збитки за кожну незаконно виловлену рибу. За добування риби на зимувальних ямах передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Якщо вилов здійснюється забороненими знаряддями лову – ч. 4 ст. 85 КУпАП, штраф – до 680 грн.

     Довідкова інформація:

     В зимовий період, внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби. Щоб не допустити цього, Чернівецький рибоохоронний патруль звертається до всіх користувачів водних угідь, товариств мисливців і рибалок постійно вести спостереження за станом зимівлі риб, своєчасно проводити аерацію води та повідомляти про зазначені явища рибоохоронних патрульних.

    Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії Управління: 066 067 38 69

29-10-20

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree