З 1 вересня корабель «Юрій» возитиме туристів по Дністру в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях

Рубрика: Новини

01-07-16-03     Про це під час прес-конференції 25.07.17 розповів начальник відділу з питань туризму облдержадміністрації Володимир Фурдига та менеджера компанії «Дністер-круїз» Діана Поліщук. Можна тільки уявити, які риболовні місці відкриються любителям риболовлі при переміщенні по Дністру на кораблі (ФОТО).

     Перш за все, начальник відділу  з питань туризму облдержадміністрації наголосив на тому, що з 1 вересня 2017 року готується пробний маршрут в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей на комфортабельному судні «Юрій».

     «Планується, що в подальшому маршрут проходитиме в межах Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей, що дозволить туристам насолоджуватися красою Дністровського каньйону, дізнаватися про природні багатства, історію та культуру одразу трьох західних областей, адже відпочинок на кораблі «Юрій» дозволяє поєднувати перебування як на воді, так і на суші», – зазначив Володимир Фурдига.

25-07-17-01

    «Судно легко маневрує та причалює до берега, тому в будь-який момент можна зупинитися, вийти на берег та, прогулюючись пішки,  дослідити місцевість: пошукати свіжих грибів та цілющих рослин, відкрити для себе неймовірні каскади дністровських водоспадів. Наразі на Буковині розробляється два види маршрутів на суші: культурний та релігійний», – розповів посадовець.

    Менеджер компанії «Дністер-круїз» Діана Поліщук поінформувала присутніх про особливості та переваги відпочинку на унікальному українському кораблі «Юрій», який являється гордістю українського річкового суднобудування.

01-07-16-03

    «Команді українських інженерів вдалося застосувати в проекті багато інноваційних ідей. Два роки проектант з Києва Петро Тяпкін спільно з автором проекту Юрієм Шпіцером створювали принципово нову концепцію судна – корабель вагою 12 тонн повинен мати осадку не більше 30 см., та проходити будь-які мілини, бути облаштований сучасними технологічними процесами та мати всі умови для надання високого сервісу туристам», – зазначила Діана Поліщук.

01-07-16-02

    Екіпаж корабля «Юрій» складається із чотирьох чоловік: капітан, матрос, кок та офіціант. Крім цього в комфортабельних каютах корабля можуть з усіма зручностями розміститись ще й 10 туристів.

01-07-16-05

     На верхній палубі розташовані капітанський місток та затишна тераса, а на нижній – три спальні каюти, дві з них чотиримісні, та одна – двомісна, кухня та санвузол. Також наявне освітлення, опалення та Wi-Fi.

01-07-16-06

     «Проте найкраще спостерігати за природою Дністра з верхньої палуби. Під час круїзу гостям буде запропоновано шестиразове харчування: ланч, обід, полудень, вечеря та два сніданки. Окрім того, протягом маршруту пасажирам буде запропоновано цікаві стоянки для купання та фотографування», – наголосила Діана Поліщук.

Джерело:

Офіційний веб-сайт

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

www.bukoda.gov.ua

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree