З 15 по 17 червня пройшли перші офіційні змагання з нахлисту

Рубрика: Новини

     09-07-18-03Участь у змаганнях взяли 20 рибалок-спортсменів із семи областей України: Львівської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської. Змагання проводили на річках Івано-Франківської області. Перші два етапи пройшли на р. Бистриці Надвірнянській, а наступні два на р. Зелениці (ФОТО).

     Спортсменам довелось ловити дуже вибагливу форель та харіуса, як у прозорій воді, так і в мутній та високій воді після зливових дощів. Такі умови сприяли виявленню справжніх майстрів цього виду рибальства.

09-07-18-04

     Як повідомили організатори змагання, завдяки рибоохоронній роботі, що проводиться на річках краю, тісній співпраці державних інспекторів рибоохоронного патруля та лісників, єгерів лісового господарства річки Бистриця Надвірнянська та Зелениця суттєво вирізняються серед інших різноманіттям цінних видів іхтіофауни, а також кількістю та розміром риби.

09-07-18-03

     Організували і провели змагання з нахлистової ловлі риби представники ГО «Українська Ліга Нахлисту». Громадська організація «Українська Ліга Нахлисту» створена групою ініціативних нахлистовиків задля втілення найрізноманітніших екологічних та природоохоронних проектів. В першу чергу – це проведення турнірів та просвітницької роботи, популяризації рибальського принципу «Спіймав – відпусти (живою)», зариблення річок тощо.

09-07-18-02

     Представники Івано-Франківського рибоохоронного патруля були присутніми  під час проведення змагань та контролювали дотримання правил рибальства учасниками.

09-07-18-01

     «Хочу наголосити, що змагання проходили в період, коли нерестова заборона на цих ділянках водойм вже закінчилась. Крім того, всі виловлені «червонокнижні» харіуси та заборонені для лову форелі були обережно зняті з гачків та одразу ж випущені в річки. До риби ставились максимально обережно, адже всі мали намір дотримуватись принципу «Спіймав – відпусти (живою)», – зазначив керівник Івано-Франківського рибоохоронного патруля Руслан Чорненький.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree