З 16.07.18 в Івано-Франківську посеред міста у ставку почала гинути риба

Рубрика: Новини

    18-07-18-05Місцеві мешканці б’ють на сполох та повідомляють у всі організації. 17 липня 2018 року для з’ясування причин загибелі риби на місце події прибула ціла делегація представників наступних держслужб: Івано-Франківського рибоохоронного патруля, Держекоінспекції, Управління водних ресурсів, Управління ДСНС, санепідемслужби, міськвиконкому, міської ради і навіть поліція (ФОТО).

    На місці події представники державних органів підтвердили факт загибелі риби у ставку.

18-07-18-01

     Для проведення аналізів та встановлення причини загибелі  взято проби води та зібрано загиблу рибу в кількості 120 шт, а саме:

  • щука – 9 шт.;
  • плітка – 14 шт.;
  • короп – 1 шт.;
  • окунь – 96 шт.

18-07-18-02

     Факт загибелі риби зафіксовано актом, який підписали присутні представники державних органів.

18-07-18-05

     “Вода змінила колір із зеленого на брудно-жовтий. Другий день задихається риба. Частину риби місцеві жителі почали витягати і викидати, бо вона повспливала, а частина попри берег булькає з самого верху, і якщо не буде реакції, то все озеро пропаде”, – сказав Роман, мешканець мікрорайону.

18-07-18-04

     На берегах та на дні водойми помітили синій осад, який також відібрали на пробу. Поки не будуть готові результати аналізів взятих проб води та грунту, рано говорити про причини масової загибелі риби у ставку.

18-07-18-06

    “Водойма, де трапився цей випадок – це колишня пожежна водойма Лісокомбінату. Створена робоча група на місці події працює щоденно. Вчора вилучили 8 кілограм мертвої риби, сьогодні також виїхали на місце події, де виявили новий факт її загибелі. Фахівці працюють над визначенням причин та обставин. Про хід та результати отриманих лабораторних досліджень будемо повідомляти. Мертву рибу вивозимо регулярно за фактом”, – розповів заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Михайло Ковбас.

18-07-18-03

    Про результати аналізів води та висновки експертів, будемо повідомляти у наступних публікаціях.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree