З 18 по 19 серпня відбулись змагання «Золота вудка-2017»

Рубрика: Новини

21-08-17-03     Проходили ювілейні десяті змагання на ставах поблизу села Тисмениця Івано-Франківської області. У корпоративних рибальських змаганнях взяли участь 24 команди від усіх філій АТ «Прикарпаттяобленерго» та семи центральних дирекцій, в кожній команді по два учасника (ФОТО).

    Голова суддівської колегії генеральний директор компанії Микола Чернявський на відкритті турніру зауважив, що це гарний приклад, як з простої ідеї зародилася традиція, одна з яскравих сторінок історії підприємства.

21-08-17-01

    Тому цього року по-особливому було відзначено старожилів заходу, а це 19 енергетиків-рибалок, які більше 5 років є постійними учасниками турніру. Їм організатори заходу вручили символічні медалі та подарунки. Не оминули увагою і новачків, які присягнулися продовжувати традиції.

    За звання найкращого рибалки змагалися два дні. Складність змагань полягає в тому, що основні години ловлі припадають на ніч. Хоча турнір з рибальства і є корпоративним заходом, який щороку проходить у рамках святкування Дня компанії, але його регламент та правила є абсолютно спортивно-змагальними. Зокрема, на команду по дві снасті, вудка або спінінг на людину та два гачка на одну снасть.

     Переможець визначався за загальним зважуванням. За дотриманням регламенту слідкувала суддівська колегія. Незважаючи на вимогливі умови турніру, хороший настрій не покидав рибалок-аматорів, які з азартом виборювали призові трофеї змагань.

21-08-17-03

    Цього року першу рибину вдалось підчипити на гачок учасникам команди «Франківські щупаки», інженерам технічної дирекції Олегу Кульпі та Назару Лобуру.

21-08-17-02

     А найбільша рибина, вагою 1 кг. 430 гр., попалась на вудку команди «Акули» з Галицької філії, електромонтера Івана Белея та водія Володимира Бата.

     До речі, учасники цієї ж філії і стали абсолютними переможцями турніру за загальною вагою зважування – 3 кг. 430 гр. Друге і третє місце у змаганнях відповідно розділили команди «Два толстолоба» зі Снятинської філії, двірник Сергій Савчук та охоронець Іван Бортник та команда «Веселий акваріум» Рогатинської філії, майстер вимірювальних приладів групи обслуговування клієнтів Микола Стиславський та майстер виробничої дільниці енергетичного обладнання Богдан Романишин, загальна вага зважування 3 кг. 100 гр. і 2 кг. 400 гр. відповідно.

    Кожен учасник турніру «Золота вудка» отримав пам’ятні подяки та сувеніри, а переможці – кубки та цінні призи.

21-08-17-04

Джерело:

АТ «Прикарпаттяобленерго»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree