З перших дні нового 2019 року браконьєри активно займаються «риболовлею»

Рубрика: Новини

    11-01-19-06Свіжа риба до столу на свята – гарна справа. Інша справа, яким шляхом добута ця риба? За кілька днів нового 2019 року працівники Тернопільського рибоохоронного патруля на річках Дністер, Серет, Збруч, та на Касперівському водосховищі, затримали низку порушників Правил рибальства (ФОТО)

     На р. Дністер, біля с. Печорна Заліщицького району виявлено грубі порушення правил рибальства. Двоє громадян ловили рибу за допомогою вудок з трійниками методом багріння.

     Порушникам вдалось впіймати 31 рибину: підуст – 26 шт., судак – 1 шт., головень – 2 шт., карась сріблястий – 1 шт. та сом – 1 шт. загальною вагою 4 кг. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 1’870 грн. Заборонені знаряддя лову в обох порушників було вилучено.

    На р. Серет, поблизу с. Касперівці Заліщицького району виявлено двох громадян, які ловили рибу сіткою “екран” та вудкою з трійником.

     Мабудь, це проходило змагання – яка браконьєрська снасть більш уловиста? Винагорода обом учасникам змагання – штраф за порушення Правил рибальства та компенсація збитків завданих рибному господарству.

11-01-19-06

    Порушники встигли добути такі водні біоресурси: карась сріблястий – 15 шт., верховодка – 9 шт., судак – 1 шт., плітка 26 – шт., окунь – 6 шт. та йорж звичайний – 3 шт., вагою 5,3 кг.

11-01-19-05

     За матеріалами справ нараховано збитків на суму 3’281 грн. Складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

     Також на р. Серет, поблизу с. Малашівці Зборівського району виявлено 11 порушників правил рибальства, на яких складено протоколи (ч. 3 ст. 85 КУпАП) за перевищення дозволеної загальної кількості гачків на «жерлицях».

    На р. Збруч, неподалік с. Залісся Борщівського району виявлено двох громадян, які займалися незаконним виловом риби забороненими знаряддями лову – “острогою”. Завдяки оперативним діям інспекторів, порушникам не вдалось завдати шкоди водним біоресурсам. Складено два адміністративних протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Два заборонені знаряддя лову вилучено.

11-01-19-01

     10 січня 2019 року під час проведення рибоохоронного рейду у Заліщицькому районі працівниками Тернопільського рибоохоронного патруля виявлено порушення природоохоронного законодавства. На р. Серет, біля с. Касперівці (Касперівське водосховище) затримано двох місцевих чоловіків, які ловили рибу забороненим знаряддям лову – сіткою ставною.

11-01-19-03

    Порушникам вдалось зловили 11 екз. карася та по одному екземпляру сазана і ляща, загальною вагою 1,9 кг. За матеріалами справ нараховано збитків в сумі 663 грн.

11-01-19-02

     В цьому випадку, для встановлення осіб порушників, було викликано працівників Заліщицького відділення поліції ГУНП в Тернопільській області. На громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

     Довідкова інформація:

     Любительський лов риби в зимовий період дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

     Управління Держрибагентства у Тернопільській області закликає громадян не порушувати правил рибальства та збуту риби. У разі виявлення фактів браконьєрства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: 0352 27 70 34, та 097 427 85 95.

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree