За вихід на лід при температурі повітря більше 0°С штраф від 340 грн

Рубрика: Новини

     06-12-18-0104 грудня 2018 року працівники Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради спільно із працівниками ДСНС та КП «Об’єднання парків, культури та відпочинку» провели рейд з метою попередження нещасних випадків на льоду (ФОТО)

     Зокрема, з рибалками проведено профілактичні бесіди та роз’яснення вимог Правил благоустрою м. Тернополя при знаходженні на водних об’єктах у зимовий період.

     Так, відповідно до п. 2.5 Правил благоустрою м. Тернополя забороняється:

  • виходити на лід водних об’єктів при температурі повітря вище 0°C та товщині льоду менше 5-7 см для одного пішохода; 15 см для групи людей з дистанцією 5 м  в колоні по 4 особи та 25 см – при масовому катанні на ковзанах;
  • пробивати ополонки для риболовлі або з іншою метою на відстані меншій 5-6 м одна від одної.

    Окрім того, у кожного любителя зимової риболовлі повинні бути з собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 м з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 г на іншому кінці.

     Дотримання  вищезазначених вимог дозволить запобігти утопленню та врятувати життя.

     Як повідомляють в управлінні муніципальної інспекції, при повторному виявленні вказаних порушень, громадяни будуть притягнені до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу від 340 гривень.

06-12-18-01

    До слова, під час профілактичного рейду було виявлено громадянина, що здійснював ловлю риби у забороненому місці, а саме на території зимувальної ями. На порушника оформлено адміністративний протоком  за ст.  85 ч. 3 КУпАП за порушення Правил рибальства.

Джерело:

Офіційний сайт Тернопільської міської ради

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree