З’ясувались обставини невдалої рибалки двох чоловіків 15.12.16 біля с. Макарівка

Рубрика: Новини

17-12-16-01     За оновленою інформацією, два жителі Чернівецької області, 23 і 33 роки, рибалили на Дністрі. Їхній човен почав тонути і чоловікам вдалося вибратися з води поблизу с. Яруга Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

     Однак, рибалки виявилися заблокованими на вузькій смузі берегу: прямо перед ними – крижана вода, за спиною – навісна скеля.

17-12-16-02

     В головному управлінні ДСНС Хмельницької області повідомили, що дістатися до постраждалих рятувальники одразу не змогли. Через скелястість місцевості, сніг, мороз, непрохідні хащі та крутий спуск, на це їм знадобилося майже дві години. Також допомагали місцеві жителі, які показували короткий шлях до місця пригоди. Рятувальники ДСНС Хмельницької області доправили першого рибалку до лікувального закладу м. Кам’янця-Подільського.

17-12-16-01

     Поки рятувальники витягували нагору першого з чоловіків, іншого постраждалого на прогулянковому катері забрали місцеві жителі Чернівецької області. Таким чином другий рибалка опинився у реанімаційному відділенні Кельменецької районної лікарні.

     Зараз обидва рибалки знаходяться у лікарнях і їхньому життю нічого не загрожує. Як кажуть: «все добре, що добре закінчується».

Джерело:

Прес-служба Управління ДСНС України у Хмельницькій області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree