Біля Старокримського водосховища рибалок постійно тероризує стадо диких кабанів

Рубрика: Рибацькі приколи

24-10-19-02     Для маріупольських рибалок кожна рибалка на Старокримському водосховищі перетворюється в похід у «зоопарк» із примусовим годуванням стада диких свиней (ФОТО і ВІДЕО)

    Маріупольці компанією вирушили на риболовлю до Старокримського водосховища, а в процесі риболовлі та відпочинку городян застали кабани. Більше десятка тварин різного віку і розмірів «окупували» табір, з’їли закуски і спійману рибу, а також зламали глушник на автомобілі, намагаючись почухатися об вихлопну трубу.

24-10-19-02

     За словами рибалок, це не перший випадок зустрічі відпочиваючих зі стадом в цих місцях. Нещодавно сімейство маріупольців з дітьми, користуючись теплою погодою, вибралося на узбережжя водосховища з ночівлею. Серед ночі до туристів нагрянули хрюкаючі гості, налякавши городян до напівсмерті.

24-10-19-03

    Але, як роз’яснив директор Приазовського лісового господарства Ігор Москаленко, кабанів побоюватися не варто.

     «Вони майже домашні, їх годують, єгер у нас є. Вони безпечні. Люди для них небезпечні, а вони яку загрозу можуть нести?», – прокоментував Ігор Москаленко.

     Він уточнив, що раніше кабанів в цих місцях стільки не було, тому, що це територія лісгоспу, де їх розводили і на них полювали. Але заборона на стрілянину призвела до зростання популяції тварин. У посадках під Маріуполем водяться близько 30 голів кабанів, за якими стежать єгеря.

     Маріупольцям, які потрапили в аналогічну ситуацію, фахівець порадив просто ігнорувати присутність кабанів – вони нікого не чіпатимуть. Тільки їжу можуть з’їсти, а тому про всяк випадок варто з собою брати корм і для диких свиней теж.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree