Голодна миша прямо на кризі намагалася з’їсти окуня

Рубрика: Рибацькі приколи

    02-12-19-01Рибак записав на відео, як під час зимової риболовлі на люду водяна кутора, без всякого страху до людей, намагається з’їсти на місці його улов (ВІДЕО)

    Цей курйозний інцидент стався з рибаком із Ямало-Нінецького автономного округу, Тюменська область (РФ). Автор ролика проганяє тварину, сплутавши її з мишею. “Іди від моєї риби, миша, – каже рибалка. – Киш, миша, киш!”

02-12-19-01

    Потім звір підбігає і кружляє біля ніг чоловіка. “Нападає, ти дивись, нападає. Миші тягнуть!” – кричить він.

    За даними російського інформаційне агентство “Север-Пресс“, в цьому сезоні в околицях міст Салехард і Лабитнангі зафіксовано аномальна кількість гризунів, які приваблюють песців і лисиць.

    Довідкова інформація (виписка з Вікіпедії – вільної енциклопедії):

    Кутори, або водоплавки – рід напівводяних ссавців сімейства землерійкових.

    Від інших землерийок кутори відрізняються характерними ознаками пристосування до водного способу життя. Кисті і ступні з боків моють щетинисте волосся, яке збільшує плавальну поверхню лап. Ступні на задніх лапах подовжені. Хвіст на нижній поверхні має гребенеподібний киль, утворений видовженим волоссям. Вуха майже не видаються над хутром.

    Кутори мешкають по берегах невеликих прісноводних водойм. Ведуть напівводяний спосіб життя. Під час розселення молодняку ​​(в липні-серпні) зустрічаються і на деякій відстані від водойм, але завжди в багатих трав’янистих місцях з великою кількістю кормів. Добре плавають і пірнають, правда, під водою здатні залишатися не більше 5-20 секунд. Корм кутора видобуває головним чином у воді, але поїдає на суші. Харчується безхребетними (комахами, хробаками, молюсками), жабами, мальками риб і ікрою. Може нападати на риб і жаб значно більших себе.

    Активні кутори цілодобово і в зимову сплячку не впадають. Притулком їм часто служать нори, які вони риють самі або займають чужі. Ведуть одиночний спосіб життя. В умовах утримання, коли контактів неможливо уникнути, дуже агресивні по відношенню один до одного.

Джерело:

Відео з YouTube

    Ознайомитися також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree